říj

GULO ČAR už tento pátek

Do jabloneckého Klubu Na Rampě tento pátek zavítá jedna z nejlepších českých funkových kapel Gulo čar, která má za sebou již mnoho úspěchů. Svými strhujícími koncerty a energickým vystupováním se dokonce zasloužila o post předkapely i takovému formátu jako je samotný James Brown. Tato devítičlenná formace se skládá ze sedmi romských a dvou českých hudebníků. Jedná se o klasický funk ovlivněný cikánskou melodikou a harmonií.

Návštěvníci Rampy - tešte se na parádní večírek! Jako vždy i tentokrát pojede koncert i na plátně na velkém baru - takže i odsud můžete obdivovat překrásnou zpěvačku kapely Gulo čar :-)

Více informací o kapele naleznete na jejich oficiálním webu: http://www.gulocar.com/

Miroslav Jahoda

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >