úno

Hardcore fest v sobotu 16.2.

Hardcore fest - zastávka Hardcore destroy tour 2008 v Jablonci v Klubu Na Rampě.
Program Rampy je tradičně multižánrový, což ztvrdí, a to doslova, i program tuto sobotu, 16.2. 2008.
V klubu vystoupí v rámci výše uvedeného tour špička českých kapel stylů, které lze zahrnout do označení core či hardcore. Některé jejich klipy běžely na hudební TV Óčko, vystupují na významných žánrových festivalech.
Oproti informacím na plakátech a programech došlo k jedné změně – uvidíme a uslyšíme tři skupiny – Beautiful Cafillery, Censorshit a Who Killed Marylin?, pro onemocnění v kapele nepřijede Magma Hotel.
Rampovský fest je součástí celostátního tour. V e všech kapelách působí dobří rockoví muzikanti, aranže většiny písní jsou, jak je možné se přesvědčit na webech kapel, zajímavé, rozhodně u takto dobrých kapel nejsou skladby redukované na garážové bušení a chrlení.
Ať už jste fandové těchto stylů nebo se chcete seznámit se domácí špičkou této odnože rockové muziky – máte jedinečnou příležitost zažít nefalšovaný hard večer v „core“ hudebního života Jablonce – v Klubu Na Rampě, v sobotu 16.2. od 20.00hod.
OldMartin

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme