18
úno
2009

HARDCORE NA RAMPĚ - I NA PŘÁNÍ NÁVŠTĚVNÍKŮ!

V nedávné anketě tady na webovkách se objevilo velké procento hardcorových fandů, občas na Rampě o tvrdších stylech z jejich příznivci debatujeme. Takže příznivá zpráva - v pátek 3.dubna bude na Rampě HC minifestival v rámci českopolského turné, a to ve složení:
Beautiful cafillery http://bandzone.cz/beautifulcafillery hardcore - metal
Smashed face http://bandzone.cz/smashedface death/deathcore
!Úl http://bandzone.cz/ulblackmetal black-punk
Drown my day http://www.myspace.com/drownmyday hardcore - metal Polsko
Podobnou akci se stylově příbuznými kapelami z bližšího okolí plánujeme na podzim, termín a složení upřesníme. Takže doufám, že všechny hlasující anketisty a mnoho dalších příznivců uvidíme v dubnu pod pódiem.
Martin Bauer st.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě