led

Hentai Corporation & Derek Trotson (UK)

v pátek to rozjede anglické power trio s českým basákem a tuzemští bobří šílenci

Hentai Corporation se představili několika tisícům divákům jako předkapela legendárního Slashe (Guns’n’Roses) v pražské Tesla areně, odehráli skvělá vystoupení na největších českých festivalech vč. Rock for people či Mighty Sounds a získali tak masově na přízni českých klubových návštěvníků. Na jejich pražské koncerty do Paláce Akropolis či Lucerna Music baru chodí pravidelně přes 400 nadšených příznivců.

Derek Trotson Band je instrumentální power trio z Londýna: Nick Linnik - kytara, Marek Bero Harustiak - baskytara, Daniel Pucher – bicí.

Pohybuje se mezi rockem, fusion, jazzem a punkem. Energie, virtuózní hráčské výkony a komplexnost jejich hudby je esencí koncertní show. Rock´n´roll 21.století.

Vloni měl Marek Bero Harustiak v Klubu Na Rampě workshop pro baskytaristy.- ukázky techniky, stylu a mnoho dalších užitečných tipů a příkladů jak se stát lepším baskytaristou.Žije a hraje v Londýně, u nás působil např. v kapele Krucipusk.

Pro fotky, videa a další informace mrkněte sem: