21
led
2014

Hentai Corporation & Derek Trotson (UK)

v pátek to rozjede anglické power trio s českým basákem a tuzemští bobří šílenci

Hentai Corporation se představili několika tisícům divákům jako předkapela legendárního Slashe (Guns’n’Roses) v pražské Tesla areně, odehráli skvělá vystoupení na největších českých festivalech vč. Rock for people či Mighty Sounds a získali tak masově na přízni českých klubových návštěvníků. Na jejich pražské koncerty do Paláce Akropolis či Lucerna Music baru chodí pravidelně přes 400 nadšených příznivců.

Derek Trotson Band je instrumentální power trio z Londýna: Nick Linnik - kytara, Marek Bero Harustiak - baskytara, Daniel Pucher – bicí.

Pohybuje se mezi rockem, fusion, jazzem a punkem. Energie, virtuózní hráčské výkony a komplexnost jejich hudby je esencí koncertní show. Rock´n´roll 21.století.

Vloni měl Marek Bero Harustiak v Klubu Na Rampě workshop pro baskytaristy.- ukázky techniky, stylu a mnoho dalších užitečných tipů a příkladů jak se stát lepším baskytaristou.Žije a hraje v Londýně, u nás působil např. v kapele Krucipusk. 

Pro fotky, videa a další informace mrkněte sem: 


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě