říj

Hledáme dobrovolníky pro MFF Jeden svět 2016!

Chcete se zapojit do příprav 18. ročníku MFF Jeden svět? Chcete se podílet na organizaci největšího lidskoprávního filmového festivalu na světě? Podívat se na festival i ze zákulisí? Právě teď hledáme schopné a spolehlivé dobrovolníky a dobrovolnice.

Pomůžete nám s organizací, propagací, výběrem filmů pro tento ročník. Můžete se zúčastnit celorepublikových školení, pořadatelských setkání a získat veliké a cenné zkušenosti s pořádáním festivalu takového formátu a rozměru.

Přihlásit  se lze na:  info@klubnarampe.cz

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme