říj

Hledáme dobrovolníky pro MFF Jeden svět 2016!

Chcete se zapojit do příprav 18. ročníku MFF Jeden svět? Chcete se podílet na organizaci největšího lidskoprávního filmového festivalu na světě? Podívat se na festival i ze zákulisí? Právě teď hledáme schopné a spolehlivé dobrovolníky a dobrovolnice.

Pomůžete nám s organizací, propagací, výběrem filmů pro tento ročník. Můžete se zúčastnit celorepublikových školení, pořadatelských setkání a získat veliké a cenné zkušenosti s pořádáním festivalu takového formátu a rozměru.

Přihlásit  se lze na:  info@klubnarampe.cz

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.