28
říj
2007

HOREČKA SOBOTNÍ NOCI */and/* KONCERT NA SÁLE PŘÍMO POD RAMPOU

Včerejší Horečka Sobotní Noci byla něčím výjimečná. Ne, teď nemyslím tím, že se byla o hodinu delší, protože se měnil čas, ale protože její součástí byl také živý koncert, který se konal v sále přímo pro Rampou. Obě akce jste mohli navštívit v rámci jednoho společného vstupné, které činilo 60,–Kč. Začátek obou akcí byl naplánován na 21 hodinu a tak zatímco v horním sále Petr Vobořil pouštěl klasické rockové singly. V sále pod Rampu zvučili místní dvě rockové skupiny. Sál po Rampou byl náležitě připraven. K dispozici byl bar, kvalitní osvětlení a dokonce nechybělo pódium pro celou kapelu.

Jako první vystoupila rock'n'rollová skupina Hound Dogs, která jako vždy předvedla perfektní výkon. Skupina hraje, známe rock'n'rollová pecky 50 let. Samozřejmě nechyběla píseň Hound Dog od Elvise Presleyho. O charismatickém zpěvu Jana Janíka, který je opravdu dokonalý jsem už nedávno psal.

Jako další se na podiu objevili bigbeatový Deža ví, které považuji za jednu z nejnadějnější jabloneckých skupin. Jedná se ve směs o výborné hudebníky, kteří mají celkem jasno. Silnou stránkou jsou také jejich texty, které mají hlavu a patu. Na Deža ví se pod pódiem utvořil poměrně slušný kotel.

Atmosfér večera byla úžasná a podle organizátorů se může těšit na další o živý koncert obohacené Horečky.

Miroslav Jahoda
Jablonecký hudební portál
http://jahupo.snadhledem.cz/


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: