21
led
2007

Horečka sobotní noci se povedla

Trošku nečekaně jsme zkusili udělat horečku v půlce měsíce a do jisté míry si to i vyžadoval časový harmonogram všech důležitých osob. Co nás ale opravdu potěšilo, že na obvyklou návštěvnost to nemělo vliv a to i přesto, že současně s horečkou v Liberci probíhal koncert velmi populárních 100 zvířat a na Smržovce byl Václav Koubek... Horečka je zkrátka regionální fenomén, který lidi přiláká vždy a jsem rád, že je Horečka na Rampě zase jako doma :-)


Petr Vobořil dokáže vždy namíchat ideální kombinaci videoklipů a zvukaři Rampy se postarají o skvělý zvuk. Chloubou celé akce je i videoprojekce na třech místech Rampy najednou, což také nemá v našem regionu obdoby. Tentokrát jsme měli otevřené i 4 bary najednou, dva klasické a dva bary mobilní. Celá akce je zkrátka po všech stránkách ideálně zajištěna a dobrý pocit z ní nemáme pouze my, zaměstnanci Klubu Na Rampě, ale hlavně doufám, že vy - naši návštěvníci, pro které to vlastně celé děláme.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě