led

Horečka sobotní noci se povedla

Trošku nečekaně jsme zkusili udělat horečku v půlce měsíce a do jisté míry si to i vyžadoval časový harmonogram všech důležitých osob. Co nás ale opravdu potěšilo, že na obvyklou návštěvnost to nemělo vliv a to i přesto, že současně s horečkou v Liberci probíhal koncert velmi populárních 100 zvířat a na Smržovce byl Václav Koubek... Horečka je zkrátka regionální fenomén, který lidi přiláká vždy a jsem rád, že je Horečka na Rampě zase jako doma :-)

Petr Vobořil dokáže vždy namíchat ideální kombinaci videoklipů a zvukaři Rampy se postarají o skvělý zvuk. Chloubou celé akce je i videoprojekce na třech místech Rampy najednou, což také nemá v našem regionu obdoby. Tentokrát jsme měli otevřené i 4 bary najednou, dva klasické a dva bary mobilní. Celá akce je zkrátka po všech stránkách ideálně zajištěna a dobrý pocit z ní nemáme pouze my, zaměstnanci Klubu Na Rampě, ale hlavně doufám, že vy - naši návštěvníci, pro které to vlastně celé děláme.