21
led
2007

Horečka sobotní noci se povedla

Trošku nečekaně jsme zkusili udělat horečku v půlce měsíce a do jisté míry si to i vyžadoval časový harmonogram všech důležitých osob. Co nás ale opravdu potěšilo, že na obvyklou návštěvnost to nemělo vliv a to i přesto, že současně s horečkou v Liberci probíhal koncert velmi populárních 100 zvířat a na Smržovce byl Václav Koubek... Horečka je zkrátka regionální fenomén, který lidi přiláká vždy a jsem rád, že je Horečka na Rampě zase jako doma :-)


Petr Vobořil dokáže vždy namíchat ideální kombinaci videoklipů a zvukaři Rampy se postarají o skvělý zvuk. Chloubou celé akce je i videoprojekce na třech místech Rampy najednou, což také nemá v našem regionu obdoby. Tentokrát jsme měli otevřené i 4 bary najednou, dva klasické a dva bary mobilní. Celá akce je zkrátka po všech stránkách ideálně zajištěna a dobrý pocit z ní nemáme pouze my, zaměstnanci Klubu Na Rampě, ale hlavně doufám, že vy - naši návštěvníci, pro které to vlastně celé děláme.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: