29
led
2007

Ivan Gutierrez a Madera

Bez nadsázky lze říci, že koncert kapely Madera patřil zatím k tomu nejlepšímu, co Rampa měla možnost vidět. Seskupení přijelo v koncertním složení, což znamená, že na kontrabas se představil tradičně Tadeáš Mesany, za bicí usedl David Landštof a zpěvu a akustické kytary se chopil Ivan Guttierez. Toto trio dokázalo během chvilky vykouzlit na Rampě jedinečnou atmosféru a absolutně strhlo publikum na svou stranu. Ivan zpíval v několika světových jazycích, převládaly však jeho vlastní písně psané v rodné španělštině. Celé to pro mě byla vlastně srdcová záležitost, neboť Ivan Gutierrez je se Zuzkou Navarovou tvůrcem famózní desky "Skleněná vrba", která zatím na poli "české" world music nebyla překonána. Když Ivan na Zuzku vzpomněl jejich společnou písní "Námořnická", tak mě jezdil mráz po zádech. Dovolil jsem si pořídit krátký záznam digitálním fotoaparátem, který je k vidění zde na youtube.com, kvalita streamovaného videa není nejlepší, nicméně mám pro Vás i dobrou zprávu - koncert jsme zachytili na dobrou digitální kameru, takže během pár dní bude k dispozici ke stažení ve formátu XviD. Zároveň jsme i přenášeli koncert on-line na promítací plátno na baru, což byl pro Vás jistě také nevšední prvek sobotního večera.

Fotky jsou jako obvykle ve fotogalerii.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě