JABLONECKÉ SLAVNOSTI PIVA

27.8. V CENTRU JABLONCE

Akci pořádá statutární město Jablonec nad Nisou u příležitosti výročí 150 let města ve spolupráci s pivovarem Svijany a. s. a společností SUNDISK s.r.o.. Ochutnat můžete pivo z pivovarů Svijany, Primátor a Rohozec.
Můžete se těšit na sportovní exhibice, netradiční soutěže, bohatý program pro děti. Přijďte si poslechnout zahraniční hvězdu BLINDSTONE a mimo jiné také hudební skupiny ŽLUTÝ PES, IVAN HLAS TRIO nebo PIO SQUAD. Vstup zdarma.

Jablonecké slavnosti piva