lis

Jak se slamovalo

V úterý 4. se na Rampě slamovalo. Jablonec nad Nisou se tak postavil mezi dalších osm velkých měst republiky, která letos pořádala regionální kola slavné slam poetry.
Klání bylo nelítostné, publikum spokojené a porota jednoznačná; vítezně nakonec odcházel Tomáš Randus z Nového Boru, jenž zaujal nejen vyzvídáním témat od posluchačů, ale i dobrými pointami. Publikum ještě nadchl beat box a slova Jaro Cossigy z Mimoně. Vítěz se zúčastní již tuto sobotu celorepublikového kola v Brně.
Kdo se přišel podívat, byl jistě potěšen kvalitami slamerů, díky nimžž může očekávat, že mu Klub Na Rampě příští rok naservíruje slamu plný talíř.