lis

Jak se slamovalo

V úterý 4. se na Rampě slamovalo. Jablonec nad Nisou se tak postavil mezi dalších osm velkých měst republiky, která letos pořádala regionální kola slavné slam poetry.
Klání bylo nelítostné, publikum spokojené a porota jednoznačná; vítezně nakonec odcházel Tomáš Randus z Nového Boru, jenž zaujal nejen vyzvídáním témat od posluchačů, ale i dobrými pointami. Publikum ještě nadchl beat box a slova Jaro Cossigy z Mimoně. Vítěz se zúčastní již tuto sobotu celorepublikového kola v Brně.
Kdo se přišel podívat, byl jistě potěšen kvalitami slamerů, díky nimžž může očekávat, že mu Klub Na Rampě příští rok naservíruje slamu plný talíř.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.