05
lis
2008

Jak se slamovalo

V úterý 4. se na Rampě slamovalo. Jablonec nad Nisou se tak postavil mezi dalších osm velkých měst republiky, která letos pořádala regionální kola slavné slam poetry.
Klání bylo nelítostné, publikum spokojené a porota jednoznačná; vítezně nakonec odcházel Tomáš Randus z Nového Boru, jenž zaujal nejen vyzvídáním témat od posluchačů, ale i dobrými pointami. Publikum ještě nadchl beat box a slova Jaro Cossigy z Mimoně. Vítěz se zúčastní již tuto sobotu celorepublikového kola v Brně.
Kdo se přišel podívat, byl jistě potěšen kvalitami slamerů, díky nimžž může očekávat, že mu Klub Na Rampě příští rok naservíruje slamu plný talíř.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě