úno

Jaké zahraniční kapely si můžete ještě do léta v Klubu Na Rampě poslechnout?

Klub na Rampě v Jablonci nad Nisou pokračuje až do června v servírování zahraničních hostů, kteří ukáží mnohdy netradiční pohledy na blues, rock či soul.
Náštěvníci se v nejbližších měsících mohou těšit na sólisty a a skupiny z Maďarska, Spojených států amerických anebo dokonce až z Austrálie.
23. 2. T. ROGERS, Maďarsko
Chicagské blues s příchutí papriky. Šestičlenný bluesový band s hravou, veselou, optimistickou hudbou. Její základ tvoří bluesové standardy, které vycházejí z tradic elektrického chicagského blues s příměsí funku, rocku a nepřehlédnutelného maďarského temperamentu, projevujícího se v často dosti divokých improvizacích všech členů souboru. Prostě chicagské blues s příchutí papriky. Více v záložce program.
26. 3. DANA FUCHS, USA
Blues, rock, soul v plném nasazení. Dana Fuchs Band vydal několik alb, od debutového Lonely For A Lifetime přes živé Live In NYC až po loňské Love To Beg. „Představte si smyslnější a emotivnější Janis Joplin, nadopovanou energií z nadupaných Rolling Stones konce šedesátých let. Lepší rock'n'roll už snad ani neexistuje,“ popsal zpěvačku časopis Stereophile Magazine.
Více v záložce program.
18. 4. BLINDSIDE BLUES BAND, USA
Poctivý hard rock, stojící na pevně zakořeněných bluesových základech.
Ústřední postavou kapely je nestor Mike Onesko, kytarista, který se svým Gibsonem už dlouhá desetiletí přispívá k americkému rockovému kvasu. Jeho plodní Blindside Blues Band vydali už spoustu desek. Ale jak už to u bluesrockových kapel bývá: nejlepší je to stejně na koncertě.
www.mikeoneskoband.com
10. 5. VDELLI, Austrálie
Power heavy blues rock od protinožců.Trochu podivný název, ale hudba, kterou australské blues rockové seskupení z Austrálie produkuje, zdaleka tak podivný není.
„Vdelli důvtipně kombinují prvky blues rocku, indie rocku a mainstreamu,“ napsal německý Rocks Magazine. V téže zemi se na stránkách časopisu Classic Rocks Magazine objevilo hodnocení „Jedna z nejbombastičtějších blues rockových kapel“. A německý Musix Magazine to shrnul: „Eklektické a vynikající!“
30. 5. ROB TOGNONI, Austrálie
Rock´n ´rollová smršť tasmánského ďábla. Australský Jimi Hendrix. Tak se australskému kytaristovi Robu Tognonimu přezdívá.
Odborníci na něj nenechají dopustit. „Pouze Jimi Hendrix, Rory Gallagher a Stevie Ray Vaughan by si s ním mohli potřást rukou, kdyby byli naživu. Tognoni má něco, co má jen několik kytaristů: charakter a svůj vlastní styl,“ objevilo se na stránkách holandského Music Machine. „Rob Tognoni se musí obdivovat pro jeho výdrž. Je schopen udržet divoké tempo, jen pár lidí by to zvládlo… Možná je jeho výdrž důsledkem třiceti let dřiny. Možná je to přirozené,“ napsal anglický Blues In Britain.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: