Jaksi Taksi na křídlech Ikara

Tento víkend nám na páteční večer svedl dohromady zajímavou dvojici kapel a to punk-rockové Jaksi Taksi, kteří už toho mají poměrně hodně za sebou a zdejší kapelku z jizerských hor s romantickým názvem Ikaros. Před solidně zaplněnou Rampou také tanvaldští Ikaros začínali. Koncert to nebyl vůbec špatný a kolega dokonce poznamenal, že z jejich produkce jsou malinko cítit legendární YES. Jen tak dál!

Pak přišli na řadu Jaksi Taksi. Publikum už bylo řádně nažhavené a tato formace, která tu má v regionu poměrně silnou základnu fanoušků, začala do lidí sypat svůj energetický bigbít. Zahráli víceméně průřez jejich tvorbou a byly k slyšení jak věci nové, tak i osvědčené kousky staršího data. Obecenstvo kapelu přijalo vřele, což jen umocnilo atmosféru dobrého rockového koncertu.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme