04
bře
2007

Jaksi Taksi na křídlech Ikara

Tento víkend nám na páteční večer svedl dohromady zajímavou dvojici kapel a to punk-rockové Jaksi Taksi, kteří už toho mají poměrně hodně za sebou a zdejší kapelku z jizerských hor s romantickým názvem Ikaros. Před solidně zaplněnou Rampou také tanvaldští Ikaros začínali. Koncert to nebyl vůbec špatný a kolega dokonce poznamenal, že z jejich produkce jsou malinko cítit legendární YES. Jen tak dál!


Pak přišli na řadu Jaksi Taksi. Publikum už bylo řádně nažhavené a tato formace, která tu má v regionu poměrně silnou základnu fanoušků, začala do lidí sypat svůj energetický bigbít. Zahráli víceméně průřez jejich tvorbou a byly k slyšení jak věci nové, tak i osvědčené kousky staršího data. Obecenstvo kapelu přijalo vřele, což jen umocnilo atmosféru dobrého rockového koncertu.


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.