Jaksi Taksi na křídlech Ikara

Tento víkend nám na páteční večer svedl dohromady zajímavou dvojici kapel a to punk-rockové Jaksi Taksi, kteří už toho mají poměrně hodně za sebou a zdejší kapelku z jizerských hor s romantickým názvem Ikaros. Před solidně zaplněnou Rampou také tanvaldští Ikaros začínali. Koncert to nebyl vůbec špatný a kolega dokonce poznamenal, že z jejich produkce jsou malinko cítit legendární YES. Jen tak dál!

Pak přišli na řadu Jaksi Taksi. Publikum už bylo řádně nažhavené a tato formace, která tu má v regionu poměrně silnou základnu fanoušků, začala do lidí sypat svůj energetický bigbít. Zahráli víceméně průřez jejich tvorbou a byly k slyšení jak věci nové, tak i osvědčené kousky staršího data. Obecenstvo kapelu přijalo vřele, což jen umocnilo atmosféru dobrého rockového koncertu.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: