led

Jam session vs. Pátý jezdec

V úterý 16.1.2007 od 20:00 nás čeká vskutku zajímavá jam session, neboť tahounem večera bude komorní X-grunge trio - Pátý jezdec. Sami se na svých stránkách charakterizují jako kapela s klubovým soundem, originalními českými texty a v tvorbě s prvky punku, rock songu s jiskrou tradičního českého protestantismu & apokalyptických vizí... Co od toho můžeme očekávat? Není nic jednodušího, než se přijít na Rampu přesvědčit :-)

Kapela hraje v následujícím složení:
Johen - basová kytara, zpěv
Pyca - bicí, rytmika