pro

..je to tady - přesně deset!

Taky se už těšíte na dnešní jubilejní akci? Během 10ti let existence už Rampa prošla rukama pěkné řádky lidí a naštěstí je většina z nich ve vzájemném kontaktu, v lepším případě přátelství. Díky tomu taky mohla vzniknout dnešní vernisáž mapující zásadní ale i úplně obyčejné chvilky naší Rampy. Pokud chcete vidět, jak to tu před pár lety vypadalo, tak si rozhodně toto nenechte ujít. Některé fotky jsou opravdu unikátní :-)

Během vzpomínkového večera budete mít možnost shlédnout i archivní videa z Rampy a zavzpomínat na jednu z nejvýraznějších postav hudební scény minulého století - Johna Lennona. O procházku hudební historií se postará jeden ze základních členů Rampy - mistr zvukař Robert Pánek.

Všichni jste srdečně zváni.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.