dub

JEDEN SVĚT 2017 – UMĚNÍ SPOLUPRÁCE

Letos v našem klubu úspěšně proběhl X. ročník Jednoho světa, mezinárodního festivalu dokumentárních filmů o lidských právech.

Festivalem se tentokrát nesla výzva ,,Nezapomínejme na sílu spolupráce!"
V pondělí 27. března se konalo tradiční večerní slavnostní zahájení s vystoupením skupiny TUTABOTA, poté byl festival odstartován snímkem Exekuce.

Po dobu celého festivalu, tj. od 27. do 31. března, probíhaly 2-3x denně speciální projekce pro školy s následnými diskuzemi k filmům. Zúčastnilo se téměř 800 žáků a studentů základních a středních škol.
V podvečer a večer vždy probíhaly projekce pro veřejnost, přičemž po večerních promítáních měli diváci také možnost zúčastnit se následné debaty s režiséry či jinými významnými hosty.

Z celkového počtu osmi nabídnutých filmů vzbudily u diváků největší zájem snímky Normální autistický film Děti online.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.

JEDEN SVĚT 2017