čen

JUBILEJNÍ A ZÁROVEŇ POSLEDNÍ ROČNÍK SOUTĚŽE STÁRPLEJ MÁ VÍTĚZE!

Letošní narozeninová X. Stárplej je za námi!!!

O postup do finále se mezi sebou hudebně utkaly 4 kapely, které postoupily celkem ze 4 kol.
Jako dříve, i letos se na hlasování o vítězi podíleli mimo poroty také diváci. Individuální ceny byly tentokrát ponechány až do samotného finále.

První polovina večera byla vždy věnována hudebnímu duelu a druhá polovina
byla po vyhlášení výsledku věnována koncertu některé z renomovaných kapel, které (nebo alespoň někteří členové) v minulých letech ve Stárpleji soutěžily. Z prvního kola postoupila kapela DNA Brothers, po nich zahrála Laura a její tygři s Lucií Bakešovou, z druhého kola porota a diváci poslali do finále
The Paper Cuts, o následující párty se postarala stoupající hvězda Mydy Rabycad. Třetí večer ovládla kapela Makule, po níž zahráli liberečtí The Scoffers s novým albem a poslední večer poslal do finále duo The Widowers, po kterých zahrály výjimečně dvě kapely, Exil 51 a Exots.

Finále se konalo na sále Klubu na Rampě v pátek 9. června. Probíhalo
již klasicky, byly oproti postupovým kolům uděleny i ceny individuální. Kapely byly žánrově rozmanité a na vysoké úrovni. Že bylo rozhodně z čeho vybírat potvrzovali i diváci tvořící kotel pod podiem.

Celkovým vítězem večera se stala kapela Makule, jak ze strany poroty,
tak ze strany diváků. Cenu nejlepšího bubeníka získal Petr Macíček, cenu nejlepšího zpěváka a zároveň nejlepšího kytaristy si vybojoval Michal Pivrnec. Tři ocenění si tedy odnesli oba dva členové dua The Widowers. Nejlepším basákem se stal Petr Bartoň z DNA Brothers se svou bezpražcovou basou.

Všechny kapely budou určitě ke slyšení na letních festivalech
(např. blížící se Dolánky) a dalších koncertech.

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: