22
led
2007

Kdo jste neviděl fireshow na Rampě?

Právě mě dorazily fotografie z velké akce před víkendem - žonglovacího workshopu. Na Rampě dáváme prostor pro různé aktivity a s jednou takovou přišel i Cedric - plivač ohňů a známá postavička jablonecké žonglersé scény. Dle zásad DIY Cedric zařídil vše od a do zet. Na velkém sále se promítal film o žonglování a následoval klasický workshop pro všechny zájemce, na malém sále byla připravena party s DJ´s, kolem jedenácté v noci byla nachystána v přírodním amfiteátru pod Rampu pompézní fireshow, kde se vystřídalo přes desítku umělců s ohněm. Nechybělo ani populární plivání ohně, kdy ze Cedrica šlehaly mnohametrové plameny. Při pohledu na tuto scenérii jsem si mimoděk vzpomněl na Mistra Jana z Husi...


Akce měla hned několik plusů - vše bylo řádně nahlášeno od MÚ až po zajištění požární hlídky, přijela se na nás dokonce podívat televize. Celkově měla akce i velice slušnou návštěvnost a nedošlo k jedinému incidentu, ať už s ohněm, nebo mezi lidmi... Jen tak dále!

Fotky naleznete ve fotogalerii.


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.