led

Kdo jste neviděl fireshow na Rampě?

Právě mě dorazily fotografie z velké akce před víkendem - žonglovacího workshopu. Na Rampě dáváme prostor pro různé aktivity a s jednou takovou přišel i Cedric - plivač ohňů a známá postavička jablonecké žonglersé scény. Dle zásad DIY Cedric zařídil vše od a do zet. Na velkém sále se promítal film o žonglování a následoval klasický workshop pro všechny zájemce, na malém sále byla připravena party s DJ´s, kolem jedenácté v noci byla nachystána v přírodním amfiteátru pod Rampu pompézní fireshow, kde se vystřídalo přes desítku umělců s ohněm. Nechybělo ani populární plivání ohně, kdy ze Cedrica šlehaly mnohametrové plameny. Při pohledu na tuto scenérii jsem si mimoděk vzpomněl na Mistra Jana z Husi...

Akce měla hned několik plusů - vše bylo řádně nahlášeno od MÚ až po zajištění požární hlídky, přijela se na nás dokonce podívat televize. Celkově měla akce i velice slušnou návštěvnost a nedošlo k jedinému incidentu, ať už s ohněm, nebo mezi lidmi... Jen tak dále!

Fotky naleznete ve fotogalerii.