28
led
2007

Kids and Heroes - Klub Na Rampě stojí dál

V pátek na Rampu zavítala hned trojice českých punk & oi! kapel a není nutno zatajovat, že akce se i díky Dírovi povedla po většině stránek, za což je třeba organizátorům poděkovat. Koncert zahajovali PROTI-SMĚRU z Opavy s charismatickým zpěvákem Bártem. Předvedli kvalitní oi!punk, jak říkají s prvky britských oi! kapel 80´s... Clockwork! Osazenstvo středně zaplněného velkého sálu se dostávalo do varu a to se teprve na pódiu se objevila domácí formace MUERTI se svou svižnou street muzikou. Karlos to vzal za bicíma od podlahy a celou kapelu hnal tempem kupředu. Osobně mě velmi potěšil kolega Vojta alias Jarmil Koblih - neboť to je opravdový punker s kytarou ;-) Celé jejich vystoupení bylo bouřlivě přijímáno a kapela několikrát přidávala. Večer zakončovala banda THE FIALKY z Prahy a zahrála taky v pohodě. Na tomto vydařeném mejdánku se zároveň ukázala s Dannym, jejich novým kytaristou, který to zvládl taky na výbornou..

 


28
lis
2023
HAPPY HOURS >
Každý čtvrtek pro Vás máme nově speciální nabídku drinků! Přijďte mezi 18–20 h a při koupi jednoho drinku získáte druhý zdarma. Aktuální jsou v akční nabídce
26
říj
2023
ve čtvrtek 26. října máme na Rampě zavřeno >
omlouváme se případným zájemcům o návštěvu
10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.