led

Kids and Heroes - Klub Na Rampě stojí dál

V pátek na Rampu zavítala hned trojice českých punk & oi! kapel a není nutno zatajovat, že akce se i díky Dírovi povedla po většině stránek, za což je třeba organizátorům poděkovat. Koncert zahajovali PROTI-SMĚRU z Opavy s charismatickým zpěvákem Bártem. Předvedli kvalitní oi!punk, jak říkají s prvky britských oi! kapel 80´s... Clockwork! Osazenstvo středně zaplněného velkého sálu se dostávalo do varu a to se teprve na pódiu se objevila domácí formace MUERTI se svou svižnou street muzikou. Karlos to vzal za bicíma od podlahy a celou kapelu hnal tempem kupředu. Osobně mě velmi potěšil kolega Vojta alias Jarmil Koblih - neboť to je opravdový punker s kytarou ;-) Celé jejich vystoupení bylo bouřlivě přijímáno a kapela několikrát přidávala. Večer zakončovala banda THE FIALKY z Prahy a zahrála taky v pohodě. Na tomto vydařeném mejdánku se zároveň ukázala s Dannym, jejich novým kytaristou, který to zvládl taky na výbornou..