15
dub
2007

Kiss forever!

V pátek se konala rockotéka v podání tentokrát Kissáka a Horáce. Jak už titulek napověděl, tematicky byla zaměřena na KISS a diváci měli možnost vidět několik dokumentů s touto tematikou. Z počátku byla návštěvnost ovlivněna koncertem Gaia Mesiah ve vedlejším Eurocentru, nicméně stavy se po koncertu dorovnaly a parádní rockotéka se rozjela až do rána.

Kuriozitou na celé akci bylo i to, že pánové DJ´s nešli po rockotéce spát, ale slavit a pařit. Horác byl spatřen druhý den na přehradě na Slunkách a jak říkal, byl doma jen pro kolo a pokračoval v jízdě dál :-)


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: