KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ

Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme snažit přesunout - sledujte náš web a fb. Tam bude i uvedeno, jak vracet zakoupené vstupenky. Těšíme se na vás v příznivějších časech, snad ne déle než za ten měsíc!!! V Restaurace Pod Rampou si můžete u okénka vyzvednout hotová jídla - info na www.restauracepodrampou.cz nebo tel.770120737 nebo nákup, který si jednoduše objednáte na pomahame.sundisk.cz nebo tel.777120737. Oboje vám můžeme dovést!!

JAK S NAŘÍZENÍM VLÁDY NA RAMPĚ? >
Prosím, sledujte web a fb Klubu Na Rampě, akce plošně nerušíme, u každé jednotlivé bude uvedeno, zda se koná s omezením počtu návštěvníků nebo je zrušena. Hospoda funguje, út-so
pro
JAK MÁME O SVÁTCÍCH OTEVŘENO >