KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ

Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme snažit přesunout - sledujte náš web a fb. Tam bude i uvedeno, jak vracet zakoupené vstupenky. Těšíme se na vás v příznivějších časech, snad ne déle než za ten měsíc!!! V Restaurace Pod Rampou si můžete u okénka vyzvednout hotová jídla - info na www.restauracepodrampou.cz nebo tel.770120737 nebo nákup, který si jednoduše objednáte na pomahame.sundisk.cz nebo tel.777120737. Oboje vám můžeme dovést!!

říj
ZÁKAZY - DNEŠKEM ZAVÍRÁME >
Je nám líto, ale díky novým nařízením vlády - zákaz kulturních akcí a otevřeno pouze do 8 večer - jsme nuceni dočasně totálně klub zavřít.