KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO

Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu,

je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že to bude brzy. Volný čas alespoň využijeme pro plánování příjemných událostí do budoucna. Řada lidí, kteří se na chodu klubu podílejí, ale fakticky zůstala bez práce. Využili jsme proto nabídku dárcovské platformy Donio, kde nás můžete najít a podpořit, budete-li chtít. Předem děkujeme a těšíme se na setkání v lepších časech.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme