12
říj
2010

Komunální volby 2010

Většina z nás přemýšlí, koho volit. V parlamentních volbách Klub Na rampě a lidé kolem něj jednoznačně deklarovali tzv pravicové zaměření (i v anketě zde na webu), klub podpořil akce proti monstru Paroubkovi a volili jsme zejména ODS či TOP 09.
Komunální volby vnímáme trochu jinak – ve městě velikosti Jablonce si každý trochu vnímavý člověk může zjistit o kandidátech dostatek informací (oproštěných od pomluv či polopravd šířených konkurenty) a rozhodovat se podle jejich kvalit, ať už jsou na kandidátkách výše zmíněných celostátních stran nebo v regionálních seskupeních typu Domov nad Nisou a dalších.
Nemá smysl si všímat hesel z kampaní jako například „podpoříme kulturu, podpoříme sport, vyženeme bezdomovce apod“. Dobré osobnosti po nástupu na radnici budou činit podle svého svědomí, co je pro město nejlepší (tedy možná:-))
Já vidím celou řadu schopných lidí nejméně na čtyřech kandidátkách a tak budu také volit – kroužkováním osobností.
Věřím, že si zvolíme dobré zastupitele.
Kurňa, to jsem to stvořil projev...příště už budu radši zas psát texty do bigbeatu..
Za Klub Na Rampě Martin Bauer st


28
lis
2023
HAPPY HOURS >
Každý čtvrtek pro Vás máme nově speciální nabídku drinků! Přijďte mezi 18–20 h a při koupi jednoho drinku získáte druhý zdarma. Aktuální jsou v akční nabídce
26
říj
2023
ve čtvrtek 26. října máme na Rampě zavřeno >
omlouváme se případným zájemcům o návštěvu
10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.