říj

Komunální volby 2010

Většina z nás přemýšlí, koho volit. V parlamentních volbách Klub Na rampě a lidé kolem něj jednoznačně deklarovali tzv pravicové zaměření (i v anketě zde na webu), klub podpořil akce proti monstru Paroubkovi a volili jsme zejména ODS či TOP 09.
Komunální volby vnímáme trochu jinak – ve městě velikosti Jablonce si každý trochu vnímavý člověk může zjistit o kandidátech dostatek informací (oproštěných od pomluv či polopravd šířených konkurenty) a rozhodovat se podle jejich kvalit, ať už jsou na kandidátkách výše zmíněných celostátních stran nebo v regionálních seskupeních typu Domov nad Nisou a dalších.
Nemá smysl si všímat hesel z kampaní jako například „podpoříme kulturu, podpoříme sport, vyženeme bezdomovce apod“. Dobré osobnosti po nástupu na radnici budou činit podle svého svědomí, co je pro město nejlepší (tedy možná:-))
Já vidím celou řadu schopných lidí nejméně na čtyřech kandidátkách a tak budu také volit – kroužkováním osobností.
Věřím, že si zvolíme dobré zastupitele.
Kurňa, to jsem to stvořil projev...příště už budu radši zas psát texty do bigbeatu..
Za Klub Na Rampě Martin Bauer st

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >