12
říj
2010

Komunální volby 2010

Mezi aktuality tohoto týdne bezpochyby patří i komunální volby 2010 v našem městě.
Většina z nás přemýšlí, koho volit. V parlamentních volbách Klub Na rampě a lidé kolem něj jednoznačně deklarovali tzv pravicové zaměření (i v anketě zde na webu), klub podpořil akce proti monstru Paroubkovi a volili jsme zejména ODS či TOP 09.
Komunální volby vnímáme trochu jinak – ve městě velikosti Jablonce si každý trochu vnímavý člověk může zjistit o kandidátech dostatek informací (oproštěných od pomluv či polopravd šířených konkurenty) a rozhodovat se podle jejich kvalit, ať už jsou na kandidátkách výše zmíněných celostátních stran nebo v regionálních seskupeních typu Domov nad Nisou a dalších.
Nemá smysl si všímat hesel z kampaní jako například „podpoříme kulturu, podpoříme sport, vyženeme bezdomovce apod“. Dobré osobnosti po nástupu na radnici budou činit podle svého svědomí, co je pro město nejlepší (tedy možná:-))
Já vidím celou řadu schopných lidí nejméně na čtyřech kandidátkách a tak budu také volit – kroužkováním osobností.
Věřím, že si zvolíme dobré zastupitele.
Kurňa, to jsem to stvořil projev...příště už budu radši zas psát texty do bigbeatu..
Za Klub Na Rampě Martin Bauer st


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: