dub

KONCERT ROKU - JOE BONAMASSA AND BAND (USA)

Přátelé, cca tříměsíční úsilí se vyplatilo a do našeho klubu dorazí eso světové bluesové muziky, kytarista a zpěvák JOE BONAMASSA (USA) s kapelou. Bude Vám přinášet postupně další informace, zde si můžete přečíst co o něm píší na radiu BEAT, které se stalo partnerem tohoto koncertu. Předprodej vstupenek od čtvrtka na baru za 290Kč, nebo přes www.ticketportál.cz (310 Kč). Vzhledem k velkému množství rezervací ještě před startem předprodeje se zdá, že jsme asi šlápli do vosího hnízda :-). Další informace již brzy...

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
pro
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >