dub

KONCERT ROKU - JOE BONAMASSA AND BAND (USA)

Přátelé, cca tříměsíční úsilí se vyplatilo a do našeho klubu dorazí eso světové bluesové muziky, kytarista a zpěvák JOE BONAMASSA (USA) s kapelou. Bude Vám přinášet postupně další informace, zde si můžete přečíst co o něm píší na radiu BEAT, které se stalo partnerem tohoto koncertu. Předprodej vstupenek od čtvrtka na baru za 290Kč, nebo přes www.ticketportál.cz (310 Kč). Vzhledem k velkému množství rezervací ještě před startem předprodeje se zdá, že jsme asi šlápli do vosího hnízda :-). Další informace již brzy...

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: