Kouzelník a jeho pes

Rampa opět zažila něco nevšedního a zpočátku zcela nenápadného. Pavel, řečený Kouzelník, u nás zorganizoval setkání a volnou produkci básníků, umělců a všelijakých performerů. Dočkali jsme se nejenom autorského čtení z per několika nadějných bouřliváků, ale i pro mě zcela nečekaného ale o to parádnějšího koncertu legendy Mrkvísad, kde mě přímo šokoval svým výkonem Jirka Ibl - je to opravdový šoumen :-) To, že ho na zbylé nástroje doprovázeli ID CARREFOUR (basa) a ID NIKENDACK (bicí), že jen byla třešnička na dortu. Živý koncert v kavárně sklidil ovace a večer mohl pokračovat dalšími netradičními zážitky.

Jak je už zvykem, tak set fotografií ve vyšším rozlišení naleznete zde na edisk.cz a část fotek v nižším rozlišení máte přímo k nahlédnutí u nás. Raritou je i poměrně vzácné zachycení části písně Mrkvísad na fotoaparát, čemuž sice odpovídá kvalita záznamu, ale určitě mnohé potěší. Stahovat 9MB ukázku ve formátu *.wmv můžete zde, nebo je přímo k nahlédnutí na youtube.com.