27
bře
2007

Kouzelník a jeho pes

Rampa opět zažila něco nevšedního a zpočátku zcela nenápadného. Pavel, řečený Kouzelník, u nás zorganizoval setkání a volnou produkci básníků, umělců a všelijakých performerů. Dočkali jsme se nejenom autorského čtení z per několika nadějných bouřliváků, ale i pro mě zcela nečekaného ale o to parádnějšího koncertu legendy Mrkvísad, kde mě přímo šokoval svým výkonem Jirka Ibl - je to opravdový šoumen :-) To, že ho na zbylé nástroje doprovázeli ID CARREFOUR (basa) a ID NIKENDACK (bicí), že jen byla třešnička na dortu. Živý koncert v kavárně sklidil ovace a večer mohl pokračovat dalšími netradičními zážitky.


Jak je už zvykem, tak set fotografií ve vyšším rozlišení naleznete zde na edisk.cz a část fotek v nižším rozlišení máte přímo k nahlédnutí u nás. Raritou je i poměrně vzácné zachycení části písně Mrkvísad na fotoaparát, čemuž sice odpovídá kvalita záznamu, ale určitě mnohé potěší. Stahovat 9MB ukázku ve formátu *.wmv můžete zde, nebo je přímo k nahlédnutí na youtube.com.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: