27
bře
2007

Kouzelník a jeho pes

Rampa opět zažila něco nevšedního a zpočátku zcela nenápadného. Pavel, řečený Kouzelník, u nás zorganizoval setkání a volnou produkci básníků, umělců a všelijakých performerů. Dočkali jsme se nejenom autorského čtení z per několika nadějných bouřliváků, ale i pro mě zcela nečekaného ale o to parádnějšího koncertu legendy Mrkvísad, kde mě přímo šokoval svým výkonem Jirka Ibl - je to opravdový šoumen :-) To, že ho na zbylé nástroje doprovázeli ID CARREFOUR (basa) a ID NIKENDACK (bicí), že jen byla třešnička na dortu. Živý koncert v kavárně sklidil ovace a večer mohl pokračovat dalšími netradičními zážitky.


Jak je už zvykem, tak set fotografií ve vyšším rozlišení naleznete zde na edisk.cz a část fotek v nižším rozlišení máte přímo k nahlédnutí u nás. Raritou je i poměrně vzácné zachycení části písně Mrkvísad na fotoaparát, čemuž sice odpovídá kvalita záznamu, ale určitě mnohé potěší. Stahovat 9MB ukázku ve formátu *.wmv můžete zde, nebo je přímo k nahlédnutí na youtube.com.


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.