27
led
2008

Krausberry vystoupí tuto sobotu

Krausberry po roce znovu v Klubu na Rampě!
V sobotu 2.2., skoro přesně po roce, se Na Rampě znovu objeví Martin Kraus a jeho Krausberry – nezničitelná, vždy energická, převážně bluesrocková kapela.
Skupina patří naše mezi dlouholeté přátele a spolupracovníky – kromě Rampy často vystupují i na lednových plesech Extremistů na Smržovce.
Pro méně zasvěcené:
Kapela vznikla koncem 80 let postupným mizením Martina Krause z přeci jen tradičněji bluesových Bluesberry frontmana Petara Introviče.
Oblibu a nástup i do mimopražských klubů a později festivalů nastartovaly zejména dosud nejvíce žádáné hity z alba Na větvi – například Můstek, Vlakem na Kolín, remake Mišíkova a Hladíkova Slunečního hrobu nebo pěvecké číslo kytaristy Maria Císaře Mejdlo.
Energický zvuk kapely tvoří dnes už málo viděné nasazení 3 kytar a kláves, tradiční bluesrockové postupy doplňuje vtip v textech i aranžích a Martinův řev na hranici zdravotního rizika, ovšem s výbornou dynamikou a feelingem.
Krausberry na Rampě poprvé představí nového bubeníka, zazní staré hity i kousky zcela nové.
Old Martin


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: