led

Krausberry vystoupí tuto sobotu

Krausberry po roce znovu v Klubu na Rampě!
V sobotu 2.2., skoro přesně po roce, se Na Rampě znovu objeví Martin Kraus a jeho Krausberry – nezničitelná, vždy energická, převážně bluesrocková kapela.
Skupina patří naše mezi dlouholeté přátele a spolupracovníky – kromě Rampy často vystupují i na lednových plesech Extremistů na Smržovce.
Pro méně zasvěcené:
Kapela vznikla koncem 80 let postupným mizením Martina Krause z přeci jen tradičněji bluesových Bluesberry frontmana Petara Introviče.
Oblibu a nástup i do mimopražských klubů a později festivalů nastartovaly zejména dosud nejvíce žádáné hity z alba Na větvi – například Můstek, Vlakem na Kolín, remake Mišíkova a Hladíkova Slunečního hrobu nebo pěvecké číslo kytaristy Maria Císaře Mejdlo.
Energický zvuk kapely tvoří dnes už málo viděné nasazení 3 kytar a kláves, tradiční bluesrockové postupy doplňuje vtip v textech i aranžích a Martinův řev na hranici zdravotního rizika, ovšem s výbornou dynamikou a feelingem.
Krausberry na Rampě poprvé představí nového bubeníka, zazní staré hity i kousky zcela nové.
Old Martin

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme