úno

Krausberry

Martin Kraus a Krausberry - bluesrocková legenda z Hanspaulky... takto jsme propagovali sobotní koncert na Rampě. Musím přiznat, že návštěvnost rovnající se horečce sobotní noci, jsme však asi nikdo nepředpokládali. Krausberry dorazili podle plánu již okolo půl sedmé a od začátku bylo jasné, že tento večer bude na Rampě pěkně veselo. Parta sedmi muziakntů s řidičem dorazila v dobré náladě a po počátečních obštrukcích s nazvučením se podle jejich "hlášek" všichni nemohli dočkat davu Krausberry-chtivých fanoušků čekajících za dveřmi velkého sálu. (Bubeník Štepán Smetáček si poručil nazvučit každý buben zvlášť, zvukař Robert mu samozřejmě vyhověl, a na rampě později vznikl asi největší bengál od jejího spuštění). Jakmile se přes 200 návštěvníků natlačilo do velkého sálu nedala na sebe skupina dlouho čekat. Okolo čtvrt na deset vypukl koncert, který rozpohyboval snad každého až do morku kostí. Návštěvníci mohli slyšet většinu pecek z alb Na Větvi, Šiksa a Gádžo, nebo Krausberry na hrad. Koncert i s krátkou přestávkou trval bezmála 3 hodiny a úspěch kapely na jabloneckém podiu Klubu Na Rampě podtrhly kromě bezstarostné bigbítové nálady v průběhu akce i závěrečné přídavky. Jablonecké publikum si kapelu vyžádalo ještě pětkrát po odchodu do šatny! O tom, jak si koncert užívala kapela svědčí mimo jiné následující fotografie.
Více v sekci fotogalerie.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme