26
říj
2007

KÚD - Kdeže loňské něhy jsou...

Včerejší večer jsem strávil na úžasném divadelním představení s názvem „ Kdeže loňské něhy jsou...“ Asi vás překvapím, ale představení se nehrálo v divadle, ale v Klubu Na Rampě. Kdeže loňské něhy jsou… je jednou z nejúspěšnějších her libereckého autorského divadla Krátké Úderné Divadlo.


Jde vlastně o tři krátké příběhy nahlížející do soužití tří naprosto odlišných párů. Pokusím se vám naznačit, o co šlo v jednom z příběhů.

V prvním páru jasně dominuje žena, která si domácnost zařídila tak, že vše dělá muž. Když se manžel odhodlá situaci změnit, je náhle uzemněn výplatní páskou své velmi dobře vydělávavající ženy. Žena navštíví manželskou poradnu, kde jí psycholožka se snaží podstrčit, že je lesba. Žena to samozřejmě razantně odmítne.

Po přestávce už tato domácnost vypadá trochu jinak. Společně tu žije psycholožka a manželka, které prací neustále zaměstnávají chudáka manžela. Ten jednou dostane na práci vyprat manželce halenku na večerní párty. Když si muž stěžuje, proč ho také nikam nevezmou, je opět upozorněn na výplatní pásky.

Další dva příběhy jsou ještě více plné úžasného humoru, a tudíž si dovolím o nich raději pomlčet. Jinak pro všechny, kteří si nechali včerejší divadlo ujít, mám dobrou zprávu na konec. Od LEDNA 2007 se budete moci s Krátkým Úderným Divadlem vídat pravidelně každý měsíc.

Miroslav Jahoda


31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.
12
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: