26
říj
2007

KÚD - Kdeže loňské něhy jsou...

Včerejší večer jsem strávil na úžasném divadelním představení s názvem „ Kdeže loňské něhy jsou...“ Asi vás překvapím, ale představení se nehrálo v divadle, ale v Klubu Na Rampě. Kdeže loňské něhy jsou… je jednou z nejúspěšnějších her libereckého autorského divadla Krátké Úderné Divadlo.


Jde vlastně o tři krátké příběhy nahlížející do soužití tří naprosto odlišných párů. Pokusím se vám naznačit, o co šlo v jednom z příběhů.

V prvním páru jasně dominuje žena, která si domácnost zařídila tak, že vše dělá muž. Když se manžel odhodlá situaci změnit, je náhle uzemněn výplatní páskou své velmi dobře vydělávavající ženy. Žena navštíví manželskou poradnu, kde jí psycholožka se snaží podstrčit, že je lesba. Žena to samozřejmě razantně odmítne.

Po přestávce už tato domácnost vypadá trochu jinak. Společně tu žije psycholožka a manželka, které prací neustále zaměstnávají chudáka manžela. Ten jednou dostane na práci vyprat manželce halenku na večerní párty. Když si muž stěžuje, proč ho také nikam nevezmou, je opět upozorněn na výplatní pásky.

Další dva příběhy jsou ještě více plné úžasného humoru, a tudíž si dovolím o nich raději pomlčet. Jinak pro všechny, kteří si nechali včerejší divadlo ujít, mám dobrou zprávu na konec. Od LEDNA 2007 se budete moci s Krátkým Úderným Divadlem vídat pravidelně každý měsíc.

Miroslav Jahoda


03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě
16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české