29
lis
2007

Legendární Blue Effect už zítra Na Rampě!

Legendární big beatová skupina Blue Effect přijede tento pátek do jabloneckého Klubu Na Rampě. Začátek akce je plánován na 21. hodinu. Tato bezmála čtyřicetiletá skupina má na svědomí například známý hit Slunečný hrob, který byl pilotní písní k oblíbenému filmu Pelíšky.
Skupina byla založena už v roce 1968 a prvotní sestavu tvořil kytarista Radim Hladík, zpěvák Vladimír Mišík, doprovodný kytarista a zpěvák Miloš Svoboda, baskytarista Jiří Kozel Mužík a Vlado Čech na bicí.
Původní název byl Special Blue Effect, který byl posléze zkrácen na dnešní Blue Effect. Vlivem tehdejšího režimu musela skupina po roce 1972 vystupovat pod českým názvem Modrý efekt nebo také M. efekt. Za ta léta skupina několikrát obměnila sestavu, která se dnes ustálila na čtveřici, tvořící kytarista Radim Hladík, zpěv, kytara a klávesy Jan Křížek, baskytara WOJTTECH a bicí Václav Zima.
V této sestavě kapela odehrála v srpnu výtečný koncert na letní scéně jabloneckého Eurocentra, a projevila velký zájem podívat se do Jablonce znovu – tentokrát do klubového prostředí Rampy. Novinkou pro fanoušky Blue effectu bude jistě fakt, že Radim Hladík a spol. se rozhodli odehrát tento koncert „unplugged“ tedy akustickou formou a obměněnými nástroji.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě