29
lis
2007

Legendární Blue Effect už zítra Na Rampě!

Legendární big beatová skupina Blue Effect přijede tento pátek do jabloneckého Klubu Na Rampě. Začátek akce je plánován na 21. hodinu. Tato bezmála čtyřicetiletá skupina má na svědomí například známý hit Slunečný hrob, který byl pilotní písní k oblíbenému filmu Pelíšky.
Skupina byla založena už v roce 1968 a prvotní sestavu tvořil kytarista Radim Hladík, zpěvák Vladimír Mišík, doprovodný kytarista a zpěvák Miloš Svoboda, baskytarista Jiří Kozel Mužík a Vlado Čech na bicí.
Původní název byl Special Blue Effect, který byl posléze zkrácen na dnešní Blue Effect. Vlivem tehdejšího režimu musela skupina po roce 1972 vystupovat pod českým názvem Modrý efekt nebo také M. efekt. Za ta léta skupina několikrát obměnila sestavu, která se dnes ustálila na čtveřici, tvořící kytarista Radim Hladík, zpěv, kytara a klávesy Jan Křížek, baskytara WOJTTECH a bicí Václav Zima.
V této sestavě kapela odehrála v srpnu výtečný koncert na letní scéně jabloneckého Eurocentra, a projevila velký zájem podívat se do Jablonce znovu – tentokrát do klubového prostředí Rampy. Novinkou pro fanoušky Blue effectu bude jistě fakt, že Radim Hladík a spol. se rozhodli odehrát tento koncert „unplugged“ tedy akustickou formou a obměněnými nástroji.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: