pro

Luboš Andršt a jeho blues band – první z dlouholetých klasiků v obnovené Rampě

Publikum tradičních rampaklubistů s posílenou sekcí rockerů i jazzmanů v nejlepším věku i noví návštěvníci ocenili uvolněně zahrané bluesové kousky kytarového mága a učitele Luboše Andršta. Zazněly tradiční bluesové postupy mistra svého oboru, profesorsky zahrané na pomezí rocku a jazzu. Klasické pojetí bylo oživené skvělými výkony mladých muzikantů, o bubeníkovi Jirkovi Stivínovi i basákovi Zdeňkovi Tichotovi určitě ještě hodně uslyšíme, zajímavý a výborný byl projev americké zpěvačky Reesie Davis. Večer probíhal v totální pohodě, došlo i na tanec a příjemné popovídání s protagonisty na baru.Posluchači i muzikanti si pochvalovali skvělé nazvučení – Robert už má záludnosti nového sálu vychytané a upgradovaný aparát zní skvěle. A muzikanti navíc skvělou atmosféru. Takže, kdo tam nebyl,už to nedožene.