pro

Luboš Andršt a jeho blues band – první z dlouholetých klasiků v obnovené Rampě

Publikum tradičních rampaklubistů s posílenou sekcí rockerů i jazzmanů v nejlepším věku i noví návštěvníci ocenili uvolněně zahrané bluesové kousky kytarového mága a učitele Luboše Andršta. Zazněly tradiční bluesové postupy mistra svého oboru, profesorsky zahrané na pomezí rocku a jazzu. Klasické pojetí bylo oživené skvělými výkony mladých muzikantů, o bubeníkovi Jirkovi Stivínovi i basákovi Zdeňkovi Tichotovi určitě ještě hodně uslyšíme, zajímavý a výborný byl projev americké zpěvačky Reesie Davis. Večer probíhal v totální pohodě, došlo i na tanec a příjemné popovídání s protagonisty na baru.Posluchači i muzikanti si pochvalovali skvělé nazvučení – Robert už má záludnosti nového sálu vychytané a upgradovaný aparát zní skvěle. A muzikanti navíc skvělou atmosféru. Takže, kdo tam nebyl,už to nedožene.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.