úno
2011

M.A.D. BAND (Rusko) */plus/* Dukla Vozovna + Ovčie Kiahne v sobotu 5. února, 20:00

Skvělá ska punková kapela M.A.D. Band z Moskvy, punk rocková Dukla Vozovna a r´n ´r kapela Ovčie Kiahne z Kacanov.

Předprodej eVstupenka: www.evstupenka.cz od 24.1.

M.A.D. BAND- hrají na předních festivalech této muziky v Rusku i v Evropě, členové dechové sekce hrají také v světoznámých moskevských orchestrech vážné hudby.V celém Rusku je populární a dobře prodávané jejich poslední album z 15 songy - More Voice Into The Monitors!” (“Jumping Jack Records”). Po jejich loňském turné s další ruskou kapelou Battery a následném zpřátelení jsme je letos pozvali znovu, opět jedou středoevropské turné.

Dukla Vozovna – hráli u nás už loni, a do rampovské atmosféry rovněž skvělě zapadli.

Ovčie Kiahne – skvělí regionální baviči, kteří vše rozjedou, zahráli jsme si s nima ve Vlaku před vánocema.

Martin Bauer st

pro
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce