úno
2011

M.A.D. BAND (Rusko) */plus/* Dukla Vozovna + Ovčie Kiahne v sobotu 5. února, 20:00

Skvělá ska punková kapela M.A.D. Band z Moskvy, punk rocková Dukla Vozovna a r´n ´r kapela Ovčie Kiahne z Kacanov.

Předprodej eVstupenka: www.evstupenka.cz od 24.1.

M.A.D. BAND- hrají na předních festivalech této muziky v Rusku i v Evropě, členové dechové sekce hrají také v světoznámých moskevských orchestrech vážné hudby.V celém Rusku je populární a dobře prodávané jejich poslední album z 15 songy - More Voice Into The Monitors!” (“Jumping Jack Records”). Po jejich loňském turné s další ruskou kapelou Battery a následném zpřátelení jsme je letos pozvali znovu, opět jedou středoevropské turné.

Dukla Vozovna – hráli u nás už loni, a do rampovské atmosféry rovněž skvělě zapadli.

Ovčie Kiahne – skvělí regionální baviči, kteří vše rozjedou, zahráli jsme si s nima ve Vlaku před vánocema.

Martin Bauer st

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme