Masivní hip hop pod taktovkou 303FM

Z pátku na sobotu se událo druhé kolo rapových klání na Rampě, tentokrát za účasti mistrů svého oboru z Francie. Navštívila nás volná umělecká formace LA SAUCE, která se zabývá se hip hopem, reggae, soulem i typicky černou muzikou. Kolem desáté večer se klub slušně zaplnil a abych řekl pravdu - na několik hodin jsem nevěděl, kde mě hlava stojí, neboť tu byl opravdový fofr. Psát recenzi z mého pohledu by nebylo příliš šťastné, neboť mě na vychutnání výkonů všech protagonistů nezbývalo mnoho času. Předpokládám, že se Lara s něčím ozve - zároveň bych tímto požádal i o pár fotografií do našeho archivu, díky :-Zajímavostí toho večera bylo i to, že nás nad ránem navštívil známý folkový písničkář Vlasta Redl, který měl nedaleko koncert. Vlasta se svou družinou splynul s národem hip hoperů, avšak při rozednění byl snadno rozeznatelný... například podle kvanta zkonzumovaného alkoholu nebo podle tanečních kreací na vyžádané AC/DC. Musím uznat, že je to velice příjemný člověk se smyslem pro akci. Víc takových lidí!

OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě