17
kvě
2010

Mi(a)nifest místních muzikantů

Příchozí v masce paroubka dostanou zdarma i 1 pivo (neručíme ovšem za jejich další osud:-)).
Cílem akce v předvolební čas není podpora žádné konkrétní strany, ovšem aktéři se shodují na odpudivosti praktik, hesel a chování některých z nich a obzvlášť jednoho nejmenovaného puchejře.
Přineste prot případně tématické fotky, výstřižky či fóry – na připravené nástěnce bude zřízena výstavka!
V projekci poběží krásné fotky.-), k mání samolepky a další předměty..K vidění a slyšení budou kompletní kapely Tres Udos a Superhero Killers, možná Maršál Bazén. Další muzikanti, nemající v tento den k dispozici své kapely, poté zahrají v neformálním seskupení - například Jirka Jandura (člen, v abecedním pořadí, Baybay, Maršál Bazén, Superhero Killers aj), Pavel Novák (Satanovy Mimikry, Stand Up aj), Honza Verl (ex Cynic 84 aj) ,domácí Martin Bauer starší i mladší (Maršál Bazén) a další přítomní.

Přijďe poslechnout, zaskotačit, popít i debatovat!


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: