kvě

Mi(a)nifest místních muzikantů

Příchozí v masce paroubka dostanou zdarma i 1 pivo (neručíme ovšem za jejich další osud:-)).
Cílem akce v předvolební čas není podpora žádné konkrétní strany, ovšem aktéři se shodují na odpudivosti praktik, hesel a chování některých z nich a obzvlášť jednoho nejmenovaného puchejře.
Přineste prot případně tématické fotky, výstřižky či fóry – na připravené nástěnce bude zřízena výstavka!
V projekci poběží krásné fotky.-), k mání samolepky a další předměty..K vidění a slyšení budou kompletní kapely Tres Udos a Superhero Killers, možná Maršál Bazén. Další muzikanti, nemající v tento den k dispozici své kapely, poté zahrají v neformálním seskupení - například Jirka Jandura (člen, v abecedním pořadí, Baybay, Maršál Bazén, Superhero Killers aj), Pavel Novák (Satanovy Mimikry, Stand Up aj), Honza Verl (ex Cynic 84 aj) ,domácí Martin Bauer starší i mladší (Maršál Bazén) a další přítomní.

Přijďe poslechnout, zaskotačit, popít i debatovat!