Michal Pavlíček na Rampě

Páteční koncert formace kolem Michal Pavlíčka s názvem One Season Band přinesl rockovým labužníkům neuvěřitelný zážitek. Už jen ta skutečnost, že tato kapela hraje jen "občas" a je složena ze zajímavavých členů jiných kapel, nenechávala znalce chladnými. A očekávání se vyplnila. Rampa byla opravdu plná a charizmatický zpěvák z Krucipüsku Tomáš Hájíček dostal dav rychle do varu. Kapela neustále překvapovala něčím novým, ať už odvahou perfektně překopat hitovku od Prodigy- Breathe, či novým pojetím některých krásných a slavných songů Pavlíčkovi minulosti z dob Stromboli a Pražského výběru. Nutno podoknout, že když se ozvalo hromové "Ó hory, ó hory" z Hájíčkových úst, tak to mělo snad ještě větší sílu, než z dob interpetace Viléma Čoka. Sledovat a poslouchat Michala Pavlíčka byla kapitola sama pro sebe... Přestože je česká zem plná skvělých kytaristů, tak Michalova kytara zcela jasně vyčnívá - je prostě o třídu výš než konkurence. Některé songy měl One Season Band šité právě na míru Pavlíčově kytaře a ta se pak mohla utápět v krásných dlouhých sólech a to se lidem líbilo. Děkujeme za výborný zážitek!

Nezůstalo ale jen u jednoho, neboť hned po One Seson Band nastoupila známá a možná už kultovní jablonecká formace Bay Bay. Svým bigbítem potěšili hodně lidí a příjemný byl i pohled na jejich velmi pohlednou saxofonistku :-)

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme