26
bře
2007

Miloš Dodo Doležal s kapelou a VAR

Rampa nebyla v sobotu večer zaplněná tak jako jindy především ze dvou důvodů, vzájemně zpřažených:
V televizi běžela fotbalová kvalifikace Česko – Německo – mezi běžnou populací i hard and heavy příznivci je dost fotbalových fandů.Druhým důvodem byla skutečnost, že koncert na Rampě proběhl v obdobné podobě den předtím v Liberci, což umožňovalo některým stihnout muziku i televizi..Zatímco ve fotbale jsme jen mohli obdivovat výkon německých hráčů a bědovat nad výkonem našich, na Rampě stál za obdiv výkon všech zúčastněných , špiček ve svém žánru / někteří kupodivu stihli oboje v jednom dni/.


Liberečtí thrashmetalisté VAR podali energický výkon, svlečeni do půli těla odcházeli se uříceni omýt k vodním zdrojům kolem půl jedenácté.
Dodo si přivezl i svůj aparát, velmi výkonný, dva propojené Marshally musely být otočeny zády k sálu aby přežily bubínky přítomných a zpěvová sestava měla taky příslušné grády.
Jeho vystoupení obsahovalo staré metalové hity, skladby z nejnovějšího projektu Nejvyšší vibrace a několik coververzí zejména od Jimmyho Hendrixe.
Miloš Dodo Doležal, basák Buchta (střídal se s mladým Dodem) i bubeník Pavel Slechan ukázali, že jsou skvělí hráči – nešlo jen o metalové dunění, jednotlivé nástroje i Dodův zpěv byly i ve velmi hlasitém zvuku dobře čitelné.
Akce končila kolem 2 hodiny ranní, když si v závěru zajamovali s kapelou i místní borci –kytarista Pavel Kopal a zpěvák…
Staré i mladší máničky honily ofiny a bylo dobře.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: