Miloš Dodo Doležal s kapelou a VAR

Rampa nebyla v sobotu večer zaplněná tak jako jindy především ze dvou důvodů, vzájemně zpřažených:
V televizi běžela fotbalová kvalifikace Česko – Německo – mezi běžnou populací i hard and heavy příznivci je dost fotbalových fandů.Druhým důvodem byla skutečnost, že koncert na Rampě proběhl v obdobné podobě den předtím v Liberci, což umožňovalo některým stihnout muziku i televizi..Zatímco ve fotbale jsme jen mohli obdivovat výkon německých hráčů a bědovat nad výkonem našich, na Rampě stál za obdiv výkon všech zúčastněných , špiček ve svém žánru / někteří kupodivu stihli oboje v jednom dni/.

Liberečtí thrashmetalisté VAR podali energický výkon, svlečeni do půli těla odcházeli se uříceni omýt k vodním zdrojům kolem půl jedenácté.
Dodo si přivezl i svůj aparát, velmi výkonný, dva propojené Marshally musely být otočeny zády k sálu aby přežily bubínky přítomných a zpěvová sestava měla taky příslušné grády.
Jeho vystoupení obsahovalo staré metalové hity, skladby z nejnovějšího projektu Nejvyšší vibrace a několik coververzí zejména od Jimmyho Hendrixe.
Miloš Dodo Doležal, basák Buchta (střídal se s mladým Dodem) i bubeník Pavel Slechan ukázali, že jsou skvělí hráči – nešlo jen o metalové dunění, jednotlivé nástroje i Dodův zpěv byly i ve velmi hlasitém zvuku dobře čitelné.
Akce končila kolem 2 hodiny ranní, když si v závěru zajamovali s kapelou i místní borci –kytarista Pavel Kopal a zpěvák…
Staré i mladší máničky honily ofiny a bylo dobře.