úno

Na co se můžete těšit od února dále...?

Na četné dotazy mnoha z vás - pravidelných či občasných návštěvníků Klubu Na Rampě - jsme se rozhodli zveřejnit některé dlouho utajované kapely, které jsme pro Vás připravili na další měsíce. Myslíme si, že program by měl být vyvážený a snažlili jsme se tedy nabídnout něco opravdu každému. Posuďte tedy sami..., popřípadě nám dejte tip na zajímavé akce nebo kapely, které byste rádi Na Rampě slyšeli.

A tady je ten výběr z hroznů:

17.2. NJOREK - koncert
20.2. VÍŤA MARČÍK - divadlo
23.2. POLEMIC - koncert (SVK)
2.3. JAKSI TAKSI - koncert
9.3. ONE SEASON BAND - superkoncert (Michal Pavlíček, Tomáš Hájíček a další hvězdy, jedna z mála příležitostí je slyšet - a vybrali si zrovna Rampu!)
15.3. B.A.C.E.jumping - dosti extremní sport
17.3. ZNOUZECNOST - koncert