lis
2010

Na Rampu se blíží hudební smršť - Xindl X s novým CD, hiphop Orikoulí a američan Carvin Jones

Rampa má před sebou další trojkoncert různých hudebních stylů. V pátek přijíždí Ondřej Ládek alias Xindl X s novou deskou, kapelou i písničkami - pro jablonečáky je to smutná i dobrá zpráva - Roberta Švehlu (ex bicí) střídají také jablonečtí bratři Cidlinští (baskytara, bajo+klávesy+kytara). Přiďte se tedy přesvědčit jak jim to šlape.

Sobotní večer zaplní Orikoule. Projet Jamese Colea ze Supercroo a Oriona z PSH je ojedinělý a na české hiphopové scéně nevídaný (neslýchaný!) počin. Znáte hit Kamila Střihavky a Michala Pavlíčka Země vzdálená? A co takhle Švihák Lázeňský? A myslíte, že tyhle pecky v sobotu na hipohopové akci nemůžete slyšet? Nechte se překvapit...

Úterý je dnem D = pro všechny milovníky kvalitních muzikantů, našlapaného zvuku kytary a precizních showmanských kousků v podání američana Carvina Jonese a jeho kapely. Přezdívaný Arizonský hrom nebo Divoká kočka, přilétá na 2 koncerty do České republiky z nichž první je právě u nás - na Rampě. Carvina a jeho partičku nabíráme ve 14 hodin na letišti a přivážíme rovnou do Jablonce.

Přejeme pěkné zážitky z koncertů, vaše Rampa