úno

Nabídka, která se neodmítá!

Určitě jste si všimli, že v naší nové fotogalerii naleznete fotografie z pátečního prvního kola soutěže regionálních kapel Stár plej a také ze sobotní akce, kdy Na Rampě vystoupili liberečtí Vintage Band a jablonecké Divoké astma.

S tím úzce souvisí naše skvělá nabídka, která se týká všech fotografů a fotografek, kteří občas fotí na Rampě. Pokud máte nějaké povedené fotografie z nějaké rampácké akce, neváhejte a posílejte je na adresu mira@rampaklub.cz. Pokud se nám budou líbit, určitě je zveřejníme a jednou za čas odměníme nejlepšího přispěvatele malou pozorností!

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.