11
úno
2008

Nabídka, která se neodmítá!

Určitě jste si všimli, že v naší nové fotogalerii naleznete fotografie z pátečního prvního kola soutěže regionálních kapel Stár plej a také ze sobotní akce, kdy Na Rampě vystoupili liberečtí Vintage Band a jablonecké Divoké astma.

S tím úzce souvisí naše skvělá nabídka, která se týká všech fotografů a fotografek, kteří občas fotí na Rampě. Pokud máte nějaké povedené fotografie z nějaké rampácké akce, neváhejte a posílejte je na adresu mira@rampaklub.cz. Pokud se nám budou líbit, určitě je zveřejníme a jednou za čas odměníme nejlepšího přispěvatele malou pozorností!


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: