Natáčení filmu Nůž pro Zoufalce-tuto neděli na Rampě-přijďte!

Milí Přátelé!
V neděli 24.8.08 se bude v Klubu Na Rampě konat unikátní akce! Filmový štáb studentů pražské FAMU zde bude po celý den(tj. od 8.00 do 20.00) natáčet jednu z nejdůležitějších scén nového českého filmu ZOUFALCI, která se bude odehrávat v rámci koncertu kapely Nůž.
A každý koncert potřebuje řádné publikum, tedy VÁS!
Tímto si vás dovolujeme pozvat k účasti na natáčení!
Sraz bude v 8.45 ráno před klubem Na Rampě, prosíme abyste přišli v oblečení odpovídajícím prostředí rockového klubu, pokud možno ovšem bez reklamních log a výrazných nápisů. Pokud nebudete moci dorazit ráno, přijďte jak se vám to bude hodit, točit budeme celý den. Nenechte si ujít neobyčejný zážitek, uvidíte filmařům pod pokličku, poslechnete si dobrou muziku a navrch se na sebe budete moci na podzim roku 2009 jít podívat do kina!
Dejte vědět svým přátelům a užijte si skvělou neděli!
Zoufalci jsou absolventský filmem a zároveň celovečerním debutem režisérky Jitky Rudolfové, jež má na katedře režie pověst největší naděje a talentu a jež pochází přímo z Jablonce nad Nisou. Proto točí zde a proto Vás zve! Přijďte se stát součástí filmu, který je o mladých lidech, jednou ho budete moci ukázat svým dětem a vnoučkům!
Potřebujeme Vás!
Štáb filmu ZOUFALCI

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.