27
říj
2007

NEŘESTI a STRICTLY COMMERCIAL Na Rampě

V pátek 26. října v Klubu na Rampě s menším časovým zpožděním vystoupila skupina STRICTLY COMMERCIAL, která k nám přijela z nedalekého Košťálova. Tato šesti členná skupina hraje energetický funk, který v sobě zahrnuje kromě dvou kytar, basové kytary, bicích také dva dechové nástroje přesněji trubky a saxofonu. Vše je ještě doplněno o perkuse. O show se pokoušel perkusionista Petr, a však asi z podzimních prázdnin znavené publikum jen posedávalo.

Ohlasy na tuto skupinu byli vesměs pozitivní. Někomu neseděl hlas zpěváka a někdo byl nadšen z kytarových sól. Dechová sekce také zaznamenala úspěch. Mě osobně se skupina zaujala.

Petra Sedláčková Neřesti Jako další na scéně se objevila rumburská skupina Neřesti, která na Rampě vystoupila již po třetí. Od té doby stihly vydat další CD s názvem Poli. Jeho recenzi můžete, očekává v následujících dnech. Skupina Neřesti má pět členů. Frontmankou kapely je zpěvačka Petra (viz. foto), která nemá problémy si do mikrofonu pořádně zařvat, což je v naprostém kontrastu s jemným zpěvem, který můžeme slyšet v klidnějších pasážích. Neřesti jsem poprvé viděl 10 července 2004. Pamatuji si, že jsem si na tento zpěv musel chvíli zvykat. Tentokrát jsem zpěv hltal už od prvního okamžiku.

V roce 2004 jsem o Neřestech napsal: „To je smíchání několika hudebních stylu dohromady. Asi největší část je právě punková, chvílemi se ocitneme na bigbeatovém koncertě a najednou to je metal. Neřesti to umí zahrát tak, že jejich pestrost se musí líbit každému.“ Když to zpětně vezmu zas tak moc jsem se tenkrát nemýlil.

Neřesti mají svůj neotřelý a podle mě úžasný styl, který si najde mnoho fandů. Kombinace ostrých kytar s údernými bicími mě včera naprosto uchvátila, že jsem schopný prominout Neřestem drobné technické chyby a označit tento koncert za jeden nejpovedenějších poslední doby.

K této akci ještě vrátíme!
K dispozici bude velké množství fotografií a několik videí. Kromě výše zmiňované recenze CD se také dostane na zveřejnění krátkého rozhovoru, který jsem s Neřestmi uskutečnil. Mějte prosím strpení, protože z akce mám k dispozici 5Gb fotografií a videí. Děkuji za pochopení!

Miroslav Jahoda
Jablonecký hudební portál
http://jahupo.snadhledem.cz/


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: