lis

NOVINKA V PROGRAMU OD LISTOPADU - ZAHRAJ SI DESKOVKY!

Každou středu od 16 hodin.
Hravé odpoledne i pro ty, kteří nemají parťáky a chtějí se seznámit, zapůjčení her zdarma, pro dvojice i větší skupinky.
Pokud máte tým spoluhráčů, ostatní dny si hry lze také zahrát na velkém baru v Klubu Na Rampě!

K dispozici tyto oblíbené hry (pokud máte typ na fajn hru, kterou byste si na Rampě rádi zahráli, napište nám!):
Krycí jména - jsou unikátní hrou hned z několika důvodů. Je to hra se slovy, kterou si můžete zahrát s kýmkoliv a kdekoliv a v podstatě v jakémkoliv počtu hráčů. Vždy vás zaujme a vtáhne do hry. Skvělé na ní je, že do hry zapojíte i toho, kdo jinak hry moc nevyhledává. Díky týmovému pojetí se každý může zapojit podle své chuti. Hra s oceněním Hra roku 2016! Z prostředí tajných služeb ideálně pro 2 týmy o dvou a více hráčích, lze i pro 2-3 hráče. Cílem hry je označit agenty a odhalit vraha.

Pivrncova střelpitka - oddechová párty hra! Nesplníte úkol a panák vás nemine. Roztočte šipku a pak jen doufejte, že svůj úkol zvládnete. Čeká vás zkouška z hereckého umění, prověří vás záludné otázky ze základní školy i hodina kreslení. Udělejte si z návštěvy hospody či restaurace opravdu zábavný večer! Pro 3-5 hráčů.

dub
Změna otvíračky >
Od středy 17. dubna máme otevřeno takto: úterý – čtvrtek 18 – 23 hodin / pátek + sobota 18 – 02 hodin / neděle + pondělí ZAVŘENO / 30. 4., 1. a 2. 5. ZAVŘENO / 8. a 9. 5. ZAVŘENO
led
STÁRPLEJ SHOW 2019 >
Kapely a muzikanti, v letošním roce si opět můžete zahrát v rámci přehlídky regionálních kapel, Stárplej show. Výběr vystupujících a ohodnocení výkonu náleží především
led
Otevřeno v lednu máme >
od pátku 4.ledna 16ti hodin a dále opět pravidelně: so od 18, ne a po zavřeno, út - pá od 16 hodin. Dobrý celý nový rok vám přejeme a těšíme se na vás!
pro
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Vstupenky, dárkové poukazy a permanentky pod stromek? Připravili jsme pro vás! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 200 Kč * Poukaz za cenu 700 Kč na