lis

NOVINKA V PROGRAMU OD LISTOPADU - ZAHRAJ SI DESKOVKY!

Každou středu od 16 hodin.
Hravé odpoledne i pro ty, kteří nemají parťáky a chtějí se seznámit, zapůjčení her zdarma, pro dvojice i větší skupinky.
Pokud máte tým spoluhráčů, ostatní dny si hry lze také zahrát na velkém baru v Klubu Na Rampě!

K dispozici tyto oblíbené hry (pokud máte typ na fajn hru, kterou byste si na Rampě rádi zahráli, napište nám!):
Krycí jména - jsou unikátní hrou hned z několika důvodů. Je to hra se slovy, kterou si můžete zahrát s kýmkoliv a kdekoliv a v podstatě v jakémkoliv počtu hráčů. Vždy vás zaujme a vtáhne do hry. Skvělé na ní je, že do hry zapojíte i toho, kdo jinak hry moc nevyhledává. Díky týmovému pojetí se každý může zapojit podle své chuti. Hra s oceněním Hra roku 2016! Z prostředí tajných služeb ideálně pro 2 týmy o dvou a více hráčích, lze i pro 2-3 hráče. Cílem hry je označit agenty a odhalit vraha.

Pivrncova střelpitka - oddechová párty hra! Nesplníte úkol a panák vás nemine. Roztočte šipku a pak jen doufejte, že svůj úkol zvládnete. Čeká vás zkouška z hereckého umění, prověří vás záludné otázky ze základní školy i hodina kreslení. Udělejte si z návštěvy hospody či restaurace opravdu zábavný večer! Pro 3-5 hráčů.

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme
JAK S NAŘÍZENÍM VLÁDY NA RAMPĚ? >
Prosím, sledujte web a fb Klubu Na Rampě, akce plošně nerušíme, u každé jednotlivé bude uvedeno, zda se koná s omezením počtu návštěvníků nebo je zrušena. Hospoda funguje, út-so