pro

Od 19. prosince ke každé akci malý dárek

19. 12. / pátek / 20 hodin Hudba Praha Koncert stálice české rockové scény.
Ke každé vstupence Vám Ježíšek předčasně přinese jednu jedenáctku nebo ledový čaj (když je ta zima).

20. 12. / sobota / 21 hodin HOREČKA SOBOTNÍ NOCI Největší rockové hity na plátně uvádí Petr Vobořil.
Přijďte si dát Jagera za 30,-, ExploJagerBomb za 35,- a vyhrajte na léto Jagermeister lehátko.

22. 12. / pondělí / 20 hodin VICHR Z HOR + Nůž Předvánoční vystoupení divadelního spolku, koncert kapely Nůž.
Pro Vaše potěšení točíme Carling Cider za pár korun.

23. 12. / úterý / 19 hodin Předvánoční Kino Nadílka netradičních vánočních filmů.
Každé páté pivo od Ježíška zdarma.

24. 12. / středa / 23 hodin JEŽÍŠEK TU NECHAL PRO VÁS...
Tradiční dárek pro každého příchozího, hudbu na přání a pohodu.

26. 12. / pátek / 20 hodin Superhero Killers a hosté Váš funkový vánoční dáreček.
A aby se Vám u nás ještě více líbilo, ke každé vstupence Staropramen Cool nebo Sládkova limonáda zdarma.

27. 12. / sobota / 20 hodin Kamil střihavka a leaders! Český „rockový Ježíš“ s kapelou tradičně na Rampě.
Vyhrajte vstupenku na libovolný koncert v roce 2015.

30. 12. / úterý / 20 hodin Maršál Bazén, 9431, Erath Koncert rockových kapel. Silvestr pro nedočkavé!
Členové fanklubu, kteří uvedli své tel. číslo, dostanou sms a tu když ukážou u vstupu, neplatí vstupné.

Od 24. 12. do 4. 1. božkovské božské nápoje, svařák, horká griotka, grog - 20 Kč.

PŘEJEME VÁM POHODOVÉ VÁNOCE A V NOVÉM ROCE AŤ SE DAŘÍ!

KLUB NA RAMPĚ DOČASNĚ ZAVÍRÁ >
Naši milí návštěvníci, díky usnesení vlády z 12. března jsme nuceni Klub Na Rampě dočasně zavřít - jak pro pořádání všech naplánovaných akcí, tak i hospodu. Akce se budeme
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: