15
led
2007

Páteční Hush, sobotní Skaparáda

Tento víkend v klubu proběhly hned dvě zajímavé akce. V pátek nás navštívila poctivá hard-rocková formace Hush a já byl překvapen hned dvakrát. Jednak tím, kolik má náš region schopných a kvalitních kapel a za druhé, že na postu zpěváka byl kamarád z dětství, se kterým jsem jezdíval na pionýrské tábory :-) A Michal odváděl svou práci skvěle, chvílemi musím přiznat, že některé jeho polohy hlasu mě připomínaly legendárního Bruce Dickinsona, což umocňoval i zpěv v anglickém jazyce. Kluci z Hush se rozhodně nemají za co stydět - je to parádní kapela!

V sobotu nás čekala zkouška ohněm. Poprvé jsme se rozhodli udělat Skaparádu na velkém sále jako samostatnou sobotní akci. Jak to asi dopadne? Přijdou lidičky zapařit, i když se odehrává tento den spousty konkurečních akcí? No asi bych nepsal tak z vesela, kdybych nevěděl, že to dobře dopadlo. Oba sály se zaplnily a během chvíle i taneční parket. Lidi prostě mají tento styl hudby rádi a je dobře, že umí Rampa tuto kulturní mezeru v Jablonci zaplnit. Dokonce někdo na baru vtipně poznamenal: "To je taková malá horečka sobotní noci" a svým způsobem měl pravdu. Pokud péči o akci tohoto typu nezanedbáme, můžeme nechat vzniknout další nádherné tradici. Je fajn být u toho. Hrnec hrál seč mu síly stačily, hrál výborně a nepřeháním pokud řeknu, že byl ke konci obsypán fanynkami ;-)

Fotky z obou akcí přidám během pondělka - těšte se .-)


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: