10
dub
2007

Pátek jazz a swing, v sobotu hard core...

Příjemné vystoupení jazzovo-šansonového seskupení Jana a kůň čekalo návštěvníky tento pátek. Jemné bicí, kontrabas a dvě kytary spolu s nevšedními zvuky na ústa protagonistů melancholicky vyplnily velký sál Rampy. Sice jsem neměl možnost užít si 100% koncertu, nicméně i ta část, kterou jsem díky pracovnímu nasazení stihl, mě utvrdila v tom, že na Janu a koně určitě příště půjdu znovu. Poté následovalo vystoupení R.A.Doby Orchestru a člověk až nevěřil, kolik umělců najednou se může vejít na jeviště Rampy. Příjemný swing udělal tečku za celým večerem.


Sobota byla ve znamení Veliké noci, kdy se na Rampě vystřídalo hned několik ostřejších kapel. Na své si přišel populární bubeník Pýca, který hostoval hned ve dvou kapelách a večer zahajoval s Pátým jezdcem. Sobotní kapely hrály různé odrůdy rocku, od kleroudergroundu, přes metal, ímou, až třeba po hard core. Za povšimnutí určitě stojí zlatý hřeb večera v podobě nejbrutálnějšího zpěváka regionu Fanouška, který svůj nebeský rykot propůjčil sebrance Fletcher's memorial home. Pýca opět za bicími a rudě ozdobená postava kytaristy pod maskou ukrývala brutálně hrající Kuje. Kdo neviděl, nikdy neuvěří... nikdy.

Fotky jsou k dispozici ve fotogalerii. Budiž důkazem toho, že i méněčlenná tělesa dokáží občas vyplnit veškerý prostor okolo sebe prakticky beze zbytku...

 


16
zář
2022
Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
30
srp
2022
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
30
srp
2022
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
20
kvě
2022
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.