říj

PESTRÁ MUZIKA NA RAMPĚ - MARŠÁL BAZÉN KŘTIL CD

Přítomní zaplněného klubu výrazně skotačili při rozmanité muzice oslavenců, jablonecké rockové kapely MARŠÁL BAZÉN i jejich hostů – osobama spřízněné skupiny BAY-BAY- obnovené legendy 90.let, jabloneckého houslisty Petra Hájka a klávesáka Josefa Yettiho Hausmana.

MARŠÁL BAZÉN křtil své třetí CD „Kýho šlaka!“ s hity posledních 2let (otextovanými Martinem Bauerem st.), nezaměnitelnými vícehlasými vokály a crossover aranžemi.
Čtyři hodiny dobrý místní muziky držely návštěvníky v pohybu a v dost dobrý náladě, která se natáhla přes jam session snad všech muzikantů v sále až do rána.

P.S. Zoufalý Yetti mobil našel :-)