25
říj
2006

PESTRÁ MUZIKA NA RAMPĚ - MARŠÁL BAZÉN KŘTIL CD

Přítomní zaplněného klubu výrazně skotačili při rozmanité muzice oslavenců, jablonecké rockové kapely MARŠÁL BAZÉN i jejich hostů – osobama spřízněné skupiny BAY-BAY- obnovené legendy 90.let, jabloneckého houslisty Petra Hájka a klávesáka Josefa Yettiho Hausmana.

MARŠÁL BAZÉN křtil své třetí CD „Kýho šlaka!“ s hity posledních 2let (otextovanými Martinem Bauerem st.), nezaměnitelnými vícehlasými vokály a crossover aranžemi.
Čtyři hodiny dobrý místní muziky držely návštěvníky v pohybu a v dost dobrý náladě, která se natáhla přes jam session snad všech muzikantů v sále až do rána.

P.S. Zoufalý Yetti mobil našel :-)


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: