24
úno
2007

POLEMIC ROZTANCOVAL NĚKOLIK SET LIDÍ

Jak se dalo očekávat, tak slovenská ska legenda přilákala obrovské davy lidí. Dokonce jsme si s úsměvem říkali, že ještě že hraje v Liberci současně jiná ska formace a to plzeňský Tleskač, který si své publikum také přilákal. Díky tomu také Rampa nepraskala ve švech, ale bylo "pouze" narváno :-)
Z pohledu letitého milovníka Polemicu je obtížné psát nezaujatou recenzi. Zažil jsem na desítku koncertů, Polemic byl vždy výborný a přesně tak tomu bylo i včera v Jablonci. Dokázali roztancovat celý sál a bylo až dojemné sledovat, jak se lidé krásně baví. Vlna klasického ska zaplavila Rampu a Polemici na pódiu předváděli příjemnou šou, což k tomuto stylu hudby patří.


28
lis
2023
HAPPY HOURS >
Každý čtvrtek pro Vás máme nově speciální nabídku drinků! Přijďte mezi 18–20 h a při koupi jednoho drinku získáte druhý zdarma. Aktuální jsou v akční nabídce
26
říj
2023
ve čtvrtek 26. října máme na Rampě zavřeno >
omlouváme se případným zájemcům o návštěvu
10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.