úno

POLEMIC ROZTANCOVAL NĚKOLIK SET LIDÍ

Jak se dalo očekávat, tak slovenská ska legenda přilákala obrovské davy lidí. Dokonce jsme si s úsměvem říkali, že ještě že hraje v Liberci současně jiná ska formace a to plzeňský Tleskač, který si své publikum také přilákal. Díky tomu také Rampa nepraskala ve švech, ale bylo "pouze" narváno :-)
Z pohledu letitého milovníka Polemicu je obtížné psát nezaujatou recenzi. Zažil jsem na desítku koncertů, Polemic byl vždy výborný a přesně tak tomu bylo i včera v Jablonci. Dokázali roztancovat celý sál a bylo až dojemné sledovat, jak se lidé krásně baví. Vlna klasického ska zaplavila Rampu a Polemici na pódiu předváděli příjemnou šou, což k tomuto stylu hudby patří.