24
úno
2007

POLEMIC ROZTANCOVAL NĚKOLIK SET LIDÍ

Jak se dalo očekávat, tak slovenská ska legenda přilákala obrovské davy lidí. Dokonce jsme si s úsměvem říkali, že ještě že hraje v Liberci současně jiná ska formace a to plzeňský Tleskač, který si své publikum také přilákal. Díky tomu také Rampa nepraskala ve švech, ale bylo "pouze" narváno :-)
Z pohledu letitého milovníka Polemicu je obtížné psát nezaujatou recenzi. Zažil jsem na desítku koncertů, Polemic byl vždy výborný a přesně tak tomu bylo i včera v Jablonci. Dokázali roztancovat celý sál a bylo až dojemné sledovat, jak se lidé krásně baví. Vlna klasického ska zaplavila Rampu a Polemici na pódiu předváděli příjemnou šou, což k tomuto stylu hudby patří.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: