kvě

Poslední předkolo Stárplej 2009 tento pátek – 29.5. na Rampě

V pátek proběhne závěrečné předkolo letošního Stárpeje, které určí poslední kapelu pro červnové finále (zatím Exots, Makovice, Pavoucy, Orfeus Beat).
Bohužel obdobně jako v minulém kole uvidíme a uslyšíme jen čtyři kapely – dle mého názoru skvělí a originální, nedávno sestavení P.K. Tribute nemohou přijet pro indispozici hráče na skotské dudy, tento nástroj je pro jejich zvuk nenahraditelný. Pozveme je v nejbližší době v rámci jiné akce.
Představí se tedy, v abecedním pořadí a s přibližným popisem stylu dle zaslaných informací (bez záruky, občas je to pak trochu jinak :-)), tyto kapely:

Grottlis (Jbc) – rock, metal, punk
Rónin (Lomnice nad Popelkou) – tradičnější rock – bigbeat
Ticho (Lbc) – lehce alternativní rock
Wet Paint (Jbc) – poprock s více vlivy, účastník loňského ročníku

Porotu budou tvořit čtyři z pětice Martin Bauer, Petr Jakimiv, jan Mikulička, Pavel Kopal, Tomáš Vohradský – upřesněno bude na místě.

Tradiční kategorie a ceny, divácká soutěž.. těšíme se na kapely i diváky.

Za Klub Na Rampě
Martin Bauer st.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.