kvě

Poslední předkolo Stárplej 2009 tento pátek – 29.5. na Rampě

V pátek proběhne závěrečné předkolo letošního Stárpeje, které určí poslední kapelu pro červnové finále (zatím Exots, Makovice, Pavoucy, Orfeus Beat).
Bohužel obdobně jako v minulém kole uvidíme a uslyšíme jen čtyři kapely – dle mého názoru skvělí a originální, nedávno sestavení P.K. Tribute nemohou přijet pro indispozici hráče na skotské dudy, tento nástroj je pro jejich zvuk nenahraditelný. Pozveme je v nejbližší době v rámci jiné akce.
Představí se tedy, v abecedním pořadí a s přibližným popisem stylu dle zaslaných informací (bez záruky, občas je to pak trochu jinak :-)), tyto kapely:

Grottlis (Jbc) – rock, metal, punk
Rónin (Lomnice nad Popelkou) – tradičnější rock – bigbeat
Ticho (Lbc) – lehce alternativní rock
Wet Paint (Jbc) – poprock s více vlivy, účastník loňského ročníku

Porotu budou tvořit čtyři z pětice Martin Bauer, Petr Jakimiv, jan Mikulička, Pavel Kopal, Tomáš Vohradský – upřesněno bude na místě.

Tradiční kategorie a ceny, divácká soutěž.. těšíme se na kapely i diváky.

Za Klub Na Rampě
Martin Bauer st.