25
kvě
2009

Poslední předkolo Stárplej 2009 tento pátek – 29.5. na Rampě

V pátek proběhne závěrečné předkolo letošního Stárpeje, které určí poslední kapelu pro červnové finále (zatím Exots, Makovice, Pavoucy, Orfeus Beat).
Bohužel obdobně jako v minulém kole uvidíme a uslyšíme jen čtyři kapely – dle mého názoru skvělí a originální, nedávno sestavení P.K. Tribute nemohou přijet pro indispozici hráče na skotské dudy, tento nástroj je pro jejich zvuk nenahraditelný. Pozveme je v nejbližší době v rámci jiné akce.
Představí se tedy, v abecedním pořadí a s přibližným popisem stylu dle zaslaných informací (bez záruky, občas je to pak trochu jinak :-)), tyto kapely:

Grottlis (Jbc) – rock, metal, punk
Rónin (Lomnice nad Popelkou) – tradičnější rock – bigbeat
Ticho (Lbc) – lehce alternativní rock
Wet Paint (Jbc) – poprock s více vlivy, účastník loňského ročníku

Porotu budou tvořit čtyři z pětice Martin Bauer, Petr Jakimiv, jan Mikulička, Pavel Kopal, Tomáš Vohradský – upřesněno bude na místě.

Tradiční kategorie a ceny, divácká soutěž.. těšíme se na kapely i diváky.

Za Klub Na Rampě
Martin Bauer st.


10
zář
2023
FESTIVAL STOPA >
Od října na Rampě odstartuje festival Stopa - seriál přednášek, které pojí protagonisté, jež svou aktivitou zanechávající výraznou stopu v outdoorovém sportu doma i ve světě.
03
dub
2023
Pokračování Horečky Vol.2 a každý pátek taneční mejdan na Rampě!!! >
Že není v Jablonci kam jít zapařit? To se velmi brzy změní - Rampa chystá pravidelné mejdany s taneční hudbou a jednou za měsíc Horečku s novými DJ´s!!! Sledujte program Rampy, 29.4.
02
pro
2022
OTEVŘENO V PROSINCI MÁME >
otevřeno: pátek + sobota  18 - 02 h. mimo sobotu  31.12., což je Silvestr                  úterý, středa a čtvrtek  18 -23 h. jen pokud je v programu uvedena akce
02
pro
2022
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy! * Poukaz za cenu 700 Kč na 3 libovolné akce v Klubu Na Rampě * Poukaz za cenu 1200 Kč na 5 libovolných akcí v Klubu Na Rampě