25
kvě
2009

Poslední předkolo Stárplej 2009 tento pátek – 29.5. na Rampě

V pátek proběhne závěrečné předkolo letošního Stárpeje, které určí poslední kapelu pro červnové finále (zatím Exots, Makovice, Pavoucy, Orfeus Beat).
Bohužel obdobně jako v minulém kole uvidíme a uslyšíme jen čtyři kapely – dle mého názoru skvělí a originální, nedávno sestavení P.K. Tribute nemohou přijet pro indispozici hráče na skotské dudy, tento nástroj je pro jejich zvuk nenahraditelný. Pozveme je v nejbližší době v rámci jiné akce.
Představí se tedy, v abecedním pořadí a s přibližným popisem stylu dle zaslaných informací (bez záruky, občas je to pak trochu jinak :-)), tyto kapely:

Grottlis (Jbc) – rock, metal, punk
Rónin (Lomnice nad Popelkou) – tradičnější rock – bigbeat
Ticho (Lbc) – lehce alternativní rock
Wet Paint (Jbc) – poprock s více vlivy, účastník loňského ročníku

Porotu budou tvořit čtyři z pětice Martin Bauer, Petr Jakimiv, jan Mikulička, Pavel Kopal, Tomáš Vohradský – upřesněno bude na místě.

Tradiční kategorie a ceny, divácká soutěž.. těšíme se na kapely i diváky.

Za Klub Na Rampě
Martin Bauer st.


24
zář
2020
OTEVŘENO OD 17! >
Tento pátek 25.září a sobotu 26. otevíráme o hoďku dříve!
31
srp
2020
V ZÁŘÍ OTEVÍRÁME !!! >
Po půlroční pauze se Klub Na Rampě opět otevírá, a to v září: pátek a sobota od 18 hodin, neděle až čtvrtek zavřeno, otevřeno pouze, je-li v programu uvedena akce, v pondělí
18
bře
2020
KLUB NA RAMPĚ NA DÁRCOVSKÉ PLATFORMĚ DONIO >
Zdravíme příznivce našeho multižánrového klubu, je nám jasné, že setkávání se při kultuře teď musí jít stranou. Prostě to počká, až se vše uklidní, a my věříme, že
17
bře
2020
ONLINE KONCERT PRO DOBROU NÁLADU! >
Dnes v 18:00. Pro všechny ze Svobodné základní školy a nejen pro ně! Bude se vysílat živě. Sledujte fb stránku SZŠ 🎶🎵🎶,odkaz níže. Koukněte tady.


+420 485 100 500 Naše provozovny:

Provozovatel

Sundisk s.r.o.

Sportovní a kulturní produkce Firemní akce (outdoor,teambuilding) Event marketing

Všechny naše provozovny: