lis

Povedený týden na Rampě

Minulý týden se u nás v Klubu Na Rampě hodně povedl a tak jsme si řekli, že vám to alespoň v pár větách shrneme.

Jsme rádi, že jsme u nás v Jablonci mohli zažít vůbec první koncert nové akustické šňůry kapely Wohnout. Vyprodanému koncertu předcházely mírné obavy, jak bude Wohnout akusticky znít, zda nebude vadit sezení před podiem, co na to publikum a podobně. Výsledek? Perfektní atmosféra, texty většiny písniček zpíval s kapelou celý sál, brilantní zvuk (dle slov manažerky Gábiny) a také velice povedená afterparty. Snad můžeme prozradit, že batoh basáka Jirky Zemánka leží dodnes na Rampě, poté co se včera našel v Malibu :-). Wohnouti byli nadšení a pozdravují vás! Jak koncert viděla Hanka Langerová z Deníku se můžete dočíst zde: http://liberecky.denik.cz/kultura_region/wohnoutum-to-paradne-slapalo-i-bez-proudu-20131118.html

Sobota patřila jabloneckým muzikantům a příznivcům bluesrockové muziky, kteří zavzpomínali na kytarovou legendu - Jimi Hendrixe. Téměř dvacítka muzikantů, věkově od 17ti do 60ti let, zahrála vybraný repertoár tohoto kytarového mága, který by letos v listopadu oslavil sedmdesáté první narozeniny. Večer začal projekcí několika archivních videí a pokračoval řízenou živou smrští hendrixových klasických i méně známých hitů jako Foxy Lady, Hey Joe či Purple Haze. Na podiu se střídaly různé party muzikantů a přes stodvacet posluchačů v publiku odměnilo každý zahraný kousek parádním potleskem. Závěr tříhodinového koncertu patřil iniciátorovi celé akce - kytaristovi Honzovi Verlovi, který společně se zpěvákem Andy Lethamem zahrál jemně laděnou píseň "Angel". Po několika přídavcích se pak ještě rozproudila závěrečná jam session většiny přítomných muzikantů. Děkujeme všem, kteří se na akci podíleli a také divákům, že si dokáží přes velkou konkurenci jiných akcí v regionu najít čas a přijít podpořit místní hudebníky!

Když se posuneme o pár dní nazpět a zavzpomínáme na úterní večer, ještě teď se usmíváme. Hostili jsme totiž Tomáše KluseJirkou Kučerovským a jejich vystoupení patřilo k velmi příjemným a oddechovým zážitkům. Oba muži perfektně reagovali na atmosféru v sále, byli vtipní a bezprostřední a s návštěvníky Rampy "to prostě uměli". Po dvouhodinovém koncertu následovala autogramiáda trvající také přes dvě!!! hodiny a kluci si i pak s osazenstvem Rampy povídali až do brzkých ranních hodin. A ještě jedna vzpomínka: Koncert Tomáše Kluse byl vyprodaný měsíc předem asi za 5 minut od zahájení předprodeje a od té doby nám nepřestal drnčet telefon a přicházet emaily s jediným dotazem: "Jsou ještě lístky na Kluse?" Došlo to tak daleko, že jsem obdrželi i dopis s názvem "Jediná záchrana je Klus" kde chlapec popisuje své těžké období po rozchodu s dívkou a pokouší se sehnat 2 lístky, neboť se domnívá, že toto jediné je ještě může dát znovu dohromady. Tomáš Klus je prostě fenomén a jsme moc rádi, že si jabloneckou Rampu vybral jako jedno z mála míst v ČR pro svou klubovou minišňůru.

Rampa slaví 25 let >
celý podzim bude ve znamení oslav :-) Milí příznivci Klubu Na Rampě, dáváme tímto na vědomí, že letos na podzim nás čeká význaný milník! Oslavíme totiž 25 let na české
RAMPA HLEDÁ ŠÉFBARMANA! >
OTEVŘENO V ZÁŘÍ MÁME >
jen pokud je v programu uvedena akce, tj. otevřeno od 18 hodin pátek 16. , 23. a 30. sobota 17. a 24. úterý 20. čtvrtek 22. TĚŠÍME SE NA VÁS !
kvě
21.5. KARAOKE PÁRTY a HOKEJ ČESKO-NORSKO >
Přijďte si zazpívat! A vyhrát drinky. Od 19 hodin promítáme hokej ( dobrý rozvibrování hlasivek, pak si zazpívat můžete / nemusíte). V akci Gin s tonikem.