úno

Pozor Polemic!

Již zítra nás čeká jedna z největších akcí nové Rampy a to slovenská ska hvězda evropského formátu – Polemic. Kdo někdy zažil jejich koncert, tak ví, na jakou bezva pohodovou šou se může těšit. Já osobně znám koncertní působení Polemicu už mnoho let, zažil jsem spousty koncertů a ani jeden nebyl průměrný. Kapela vždy odvedla profesionální výkon a každý z protagonistů je vynikající individualitou i šoumenem zároveň!

led
Dotazník města Jablonec n. N. >
Jste spolek, kapela, malíř, kouzelník, tanečník, věštec budoucnosti kultury a bydlíte nebo působíte v Jablonci? Podívejte se na stránky města Jablonec nad Nisou a vyplňte tenhle
TIPY NA VÁNOČNÍ DÁRKY >
Připravili jsme pro vás pod stromek dárkové poukazy, doufáme, že v příštím roce klub opět jede! * Poukaz na akci či konzumaci čehokoliv v Klubu Na Rampě v hodnotě 300 Kč *
A ZASE ZAVÍRÁME! >
Mít otevřeno jen do 8 večer? A proč? Paka.
TENTO ČTVRTEK OTVÍRÁME! >
A otevřeno máme čtvrtek, pátek a sobota od 16 do 22 hodin. Zaskočte na pivko, víno.. než nás zase zavřou. Akce: Gin+tonic za 40 Kč!
programprogramProgram v PDF
ODEBÍREJ NOVINKY: