pro

Přátelé našeho zeleného údolí v Jablonci nad Nisou...

...dnes další z vánočních Rampa akcí - promítání Zetora a Pomni o Mexiku a jejich zkušenostm s epidemií (byli tam když to vypuklo), a po promítání následuje koncert španělského písničkáře Antonio Zamory. Nenechte si tedy ujít horkokrevné rytmy v jablonecké zimní kotlině, a pokud se nehodí dnes, zítra vás ještě může rozehřát SUNSHINE!

fotografie z probíhajících akcí budou dodány jen co trošku vydechneme, fotky z koncertu Superhero killers můžete zatím najít i zde, děkumeme autorce!